هزینه مشاور کنکور چه قدر است؟

هزینه مشاور کنکور چه قدر است؟

مسلما هر دانش آموزی می خواهد پیشرفت کند و در بین رقبای خود از همه بهتر عمل کند. و از آنجایی که مطالعه به تنهایی نمی تواند کمکی کند و در بین این همه دانش آموز که به خوبی درس می خوانند و تست می زنند، فقط عده کمی می توانند رشته مورد علاقه خود را در کنکور سراسری پذیرفته شوند، پس ضرورت مشاوره کنکور را می رساند اما همه داوطلبان به دنبال این موضوع هستند که هزینه مشاور کنکور چه قدر است و چه خدماتی می توانند دریافت کنند.

مشاور های کنکور با هزینه های متفاوت ارائه می شود که شامل : مشاوره های تلفنی و آنلاین از طریق موسسات آموزشی و مشاوره های حضوری و جلسات انگیزشی، مشاوره درسی و برنامه ریزی غیر حضوری و حضوری و مشاوره در زمینه انتخاب رشته، مشاوره های شغلی و …می باشد. که هر کدام خدمات اتخصاصی خود را دارند. در این بخش به معرفی هزینه مشاوره های متفاوت در زمینه کنکور می پردازیم.

هزینه مشاور کنکور آنلاین و تلفنی:

تعدادی از موسسات مشاوره صرفا به صورت تلفنی پاسخ گوی سوالات مشاوره ای شما می باشند. در این مراکز خدمات برنامه ریزی و انتخاب رشته و مشاوره دریافت نمی کنید. بلکه فقط می توانید سوالات مشاوره ای خود را از طریق ارتباط با سیستم پشتیبانی بپرسید و پاسخ خود را دریافت کنید. هزینه هر دقیقه مشاوره از طریق این موسسات در حال حاضر حدودا 8000تومان می باشد.

هزینه مشاور کنکور سالانه:

طرح دیگری که در مشاوره های درسی وجود دارد، استفاده از مشاوره های سالانه می باشد که شامل جلسات مشاوره هفتگی و یا دوهفته یکبار، برنامه ریزی هفتگی و پیگیری و پشتیبانی می باشد. این طرح ها معمولا توسط دانشجویان در اکثر مراکز مشاوره ارائه می شود  و از معایب آن می توان به این موضوع اشاره کرد که هزینه مشاور کنکور یک ساله را کامل از دانش آموز دریافت می کنند و معمولا هم کیفیت خدمات تا پایان سال تغییر می کند.

اما معمولا هزینه های کمتری دارند. که معمولا از سالانه 2میلیون تومان تا سالانه 10 میلیون تومان متغیر است اما خدماتی که ارائه می شود کمتر از خدمات مشاوره خصوصی می باشد. و زمان کمتری برای هر دانش آموز در نظر گرفته می شود چرا که با این هزینه در کل سال باید تعداد دانش اموزان را افزایش داد و هر چه قدر تعداد دانش آموزان بیشتر شود، زمان کمتری به هر دانش آموز اختصاص می یابد.

  بهترین مسیر برای مشاوره کنکور تجربی تا پزشکی

مشاوره های تک جلسه انگیزشی:

یکی دیگر از خدمات مشاوره کنکور، استفاده از جلسات فردی انگیزشی با مشاوران برند تهران می باشد. که معمولا برای هر جلسه 30 الی 45 دقیقه ای هزینه های گزاف باید پرداخت کنید و از همه مهم تر برنامه ریزی و پیگیری و ارائه خدمات مشاوره ای در بر ندارد. معمولا هزینه هر جلسه مشاور کنکور به صورت جلسات انگیزشی و پرسش و پاسخ در تهران از 700هزارتومان شروع می شود و تا چندین میلیون تومان ادامه دارد.

قیمت مشاوره کنکور چگونه مشخص می شود؟

معمولا عوامل مختلفی برای قیمت گذاری جلسات مشاوره درسی در نظر گرفته می شود که در این روزها می توان به عوامل حاشیه ای مانند تعداد رتبه های برتر آن مشاور، سابقه کاری و میزان معروف بودن آن مشاور اشاره کرد. متاسفانه خیلی از مشاوران معیلر قیمت گذاری خود را بر اساس میزان شناختی که در میان دانش آموزان دارند، قرار می دهند و همین امر موجب افزایش هزینه های کلاس های مشاوره می شود. اما معیار اصلی برای قیمت گذاری جلسات مشاوره در سال کنکور براساس تعداد جلسات و مدت زمان برگزاری جلسه، میزان تجربه مشاوره تحصیلی، خدمات جانبی که در زمینه مشاوره ارائه می شود مانند، آزمون، نمونه سوال و … می باشد.

هزینه مشاور کنکور در گروه آموزشی پرتوی :

گروه آموزشی دکتر پرتوی یکی از موسسات آموزشی در زمینه کنکور می باشد که علاوه بر کنکور سراسری برای تمامی رشته ها و مقاطع خدمات تحصیلی ارائه می دهد. کیفیت خدمات آموزشی در گروه آموزشی دکتر پرتوی تضمین شده می باشد و مناسب اب هر سلیقه و بوئجه ای خدمات با کیفیت برنامه ریزی و مشاوره ارائه می شود.

قیمت خدمات مشاوره و برنامه ریزی درسی VIP با دکتر پرتوی :

تنها مجموعه آموزشی در کل کشور که می توانید با مدیریت مجموعه جلسات مشاوره و برنامه ریزی داشته باشید. معمولا موسسه های کنکور با نام یک مشاور معروف می باشد اما تمامی خدمات مشاوره توسط تیم مشاوره و دانشجویان آن فرد ارائه می شود. اما خدمات مشاوره درسی VIPدکتر پرتوی به نحو می باشد که شما در هفته یک مرتبه یک جلسه مشاوره کاملا فردی با دکتر پرتوی خواهید داشت که تمامی راز و رمز های مطالعه و رتبه سازی را به شما آموزش می دهدند و یک برنامه ریزی هفتگی با جزییات به صورت خصوصی دریافت می کنید.

مهم تر از همه پیگیری ها و پشتیبانی ها نیز توسط دکتر پرتوی انجام می شود و با استفاده از تکنیک هایی که آموزش می دهند راه رتبه شدن را برای شما هموار می کنند. خدمات مشاوره و برنامه ریزی درسی VIPدکتر پرتوی به صورت کامل و دقیق عبارتند از :

جلسات مشاوره فردی هفتگی به صورت انلاین به مدت 45 الی 60 دقیقه توسط دکتر پرتوی 2مرتبه پیگیری و پشتیبانی نحوه عملکرد در هفته و ارائه راهکار
برنامه ریزی فردی و اصولی با جزییات کامل مناسب با هدف هر فرد ارائه جزوات آموزشی برای یادگیری بیشتر مطالب کتاب درسی
برگزاری آزمون های ماهانه برای سنجش عملکرد در ماه تضمین کیفیت ماهانه برای انسجام کیفیت خدمات آموزشی
ارائه تست ها و نمونه سوالات متنوع برای هر درس جهت افزایش تسلط برگزاری جلسات مشاوره انگیزشی برای حفظ روحیه و انگیزه
ارائه فیلم های آموزشی معتبر برای بی نیاز شدن از کلاس و معلم خصوصی ارائه راهکار برای مهندسی تراز و رتبه سازی

شرایط ثبت نام و هزینه های مشاوره و برنامه ریزی VIP

هزینه خدمات مشاور و برنامه ریزی درسی کنکور ارزان قیمت:

در کنار ارائه خدمات مشاوره و برنامه ریزی ویژه برای دانش آموزانی که می خواهند هزینه کمتری برای مشاوره پرداخت کنند اما خدمات مشاوره ای با کیفیتی دریافت کنند، نیز پکیجی را در نظر گرفته اند که نیاز های درسی و مشاوره ای دانش آموزان را برطرف می کند بدون انکه نیاز به پرداخت هزینه های گزاف باشد . هزینه کمتر در پکیج ارزان قیمت به معنای بی کیفیت بودن خدمات نیست بلکه دلیل کمتر بودن هزینه امکان  استفاده تمامی دانش اموزان از خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی است. برای همین است که قیمت مشاوره کنکور در بخش برنامه ریزی درسی ارزان بسیار مناسب با بودجه هر خانواده در نظر گرفته شده است.. خدمات مشاوره و برنامه ریزی درسی کم هزینه در گروه آموزشی دکتر پرتوی به شرح زیر می باشد:

برگزاری یک جلسه مشاوره با مشاوران ارشد جهت آنالیز درسی برنامه ریزی فردی ماهانه با جزییات کامل و متناسب با هدف
ارائه پکیج مشاوره درسی دکتر پرتوی شامل آموزش نکات مشاوره ای عضویت در گروه مشاوره درسی
ارائه جزوات مرتبط با هر درس برای یادگیری بیشتر ارائه نمونه سوالات متنوع در هر درس برای افزایش تسلط
پیگیری و پشتیبانی در روزهای جمعه توسط مشاور ارشد با هدف شناسایی نقاط ضعف و ارائه راهکار و بررسی مشکلات هفتگی

اما در کنار ارائه این خدمات که به صورت آنلاین می باشد و نیازی به صرف زمان برای رفت و آمد نیست و از همه مهم تر برای تمامی دانش آموزان در همه مقاطع و رشته ها در هر جای ایران قابل استفاده است، هزینه مناسب این خدمات آموزشی است که جدول هزینه های آن به شرح زیر می باشد:

مشاوره درسی ارزان قیمت ویژه پایه هفتم تا یازدهم ماهانه 250هزارتومان
مشاوره درسی ارزان قیمت ویژه پایه دوازدهم و کنکور ماهانه 300هزار تومان

همه آنچه برای موفقیت در کنکور نیاز دارید؟؟

معمولا یک دانش آموز کنکوری در کنار برنامه ریزی و یک مشاور که او را راهنمایی کند، نیاز دارد تا در صورت نیاز مشکلات درسی او برطرف شود، مواقعی که خسته و ناامید شده مشاور بتواند به او انگیزه و انرژی بدهد، در راستای رسیدن به هدف خودش پیشرفت کند، در آزمون های آزمایشی نتیجه خوبی بگیرد و بتواند آزمون های خود را به خوبی بدون کمبود زمان شرکت کند و تحلیل نماید، از منابع کمک آموزشی خوبی استفاده کند و به میزان استاندارد مطالعه کند و تست بزند. تمامی اینها به همراه ده ها عامل دیگر که در موفقیت رتبه های برتر موثر بوده است، از نیازهای مشاوره ای یک داوطلب کنکوری است که تمامی این خدمات با هزینه ای اندک در گروه آموزشی پرتوی قابل دستیابی است.

چرا گروه آموزشی پرتوی :

  • تضمین کیفیت خدمات عامل بسیار مهمی در انتخاب یک مجموعه می باشد. این موضوع که شما ماه به ماه هزینه مشاوره را پرداخت می کنید یعنی کیفیت مشاوره و برنامه ریزی های درسی شما تا پایان سال ثلبت باقی می ماند.
  • دسترسی آسان و راحت با مشاور و آقای پرتوی. معمولا مشاوران خط کاری خود را به دانش اموزان خود می دهند و برای پاسخ گویی زمان مشخصی را در نظر می گیرند اما مشاوران گروه آموزشی پرتوی و شخص دکتر پرتوی خط موبایل خود را در اختیار داوطلب قرار می دهند و محدودیتی از نظر پاسخ دهی ندارند. این امر موجب می شود که داوطلب همیشه مشاور را در کنار خود احساس کند.
  • پذیرش محدود داوطلب موجب می شود که زمان کافی برای پاسخ گویی و رسیدگی به هر دانش آموز وجود داشته باشد و مشاور با حوصله برای هر دانش آموز زمان بگذارد.
  • معمولا خدمات مشاوره ای که در گروه آموزشی پرتوی ارائه می شود در سایر موسسات با هزینه های چند برابری می باشد اما هزینه ارزان و به صرفه پکیج کامل مشاوره همراه با خدمات با کیفیت مهم ترین دلیل انتخاب دانش آموزان از هر جای کشور است.
  • مشاوره توسط دکتر پرتوی و مشاوران ارشد. تنها چیزی که در گروه آموزشی پرتوی مشاهده نمی کنید، استفاده از مشاوران دانشجو و کم سابقه و یا بی سابقه است پس با خیال راحت می توانید به مشاور خود اعتماد کامل داشته باشید.

 

  برنامه ریزی رتبه های برتر + 9 نکته فوق العاده و کاربردی

نمونه برنامه ریزی طرح مشاوره کم هزینه دکتر پرتوی :

نمونه برنامه ریزیبرنامه ریزی ماهانه

برنامه ریزی دکتر پرتوی

لطفا ما را مقایسه کنید!

وقنی می خواهید به رستورانی بروید که خیلی هم گران نباشد و مناسب با بودجه خودتان می خواهید هزینه کنید کدام را انتخاب می کنید؟

  • یک رستوران رایگان که می دانید اصلا کیفیت خوبی ندارد و 100%مریض خواهید شد
  • یک رستوران خیلی ارزان اما با حجم غذای خیلی کم و بی کیفیت
  • یک رستوران با هزینه مناسب و کیفیت و حجم غذای عالی اما به نسبت دو رستوران دیگر فقط کمی بیشتر باید هزینه کنید.

یک فرد هوشمند مسلما گزینه سوم را انتخاب می کند. چون باید مراقب سلامتی خودش باشد. غذای بی کیفیت او را قطعا مریض خواهد کرد و روانه دکتر و بیمارستان می کند و بیشتر برای آن فرد هزینه بردار می شود. مسلما با کمی گشت و گذار در اینترنت و اینستا گرام با مشاوره های زیادی مواجه می شوید. که حتی هزینه های کمتری دریافت می کنند اما شعار ما این است که نمونه برنامه ریزی ها، سابقه و تجربه مشاوران، خدماتی که دریافت می کنید و… را با سایر مشاوران و مراکز مشاوره حتما مقایسه کنید. سپس دست به انتخاب بزنید.

مشاور کنکور بدون هزینه!

یکی از مواردی که تعدادی از دانش اموزان به دنبال آن هستند مشاوره و برنامه ریزی رایگان است. برنامه ریزی رایگان را به هیچ عنوان توصیه نمی کنم چرا که این سبک از برنامه ریزی ها به صورت کلی و گروهی نوشته می شود و قابل اجرا نیست و مهم تر از همه مناسب با هدف دانش آموز طراحی نشده است. برای همین اگر می خواهید نتیجه دلخواه خود را در کنکور سراسری بگیرید، برای آینده خود سرمایه گذاری کنید. یک سرمایه گذاری کوچک کم هزینه بهتر از برنامه ریزی رایگان موسسات آموزشی است. اما اگر می خواهید از خدمات مشاوره درسی، نحوه مطالعه و تکنیک های مشاوره ای بدون هزینه و رایگان استفاده کنید، می توانید عضو کانال ما در تلگرام شوید.

برای مشاوره بدون هزینه عضو کانال تگرام شوید.

نحوه ثبت نام در طرح مشاوره قیمت مناسب کنکور سراسری :

اگر تو هم می خواهی یکی از دانش آموزانی باشی که با هزینه کمی خدمات مشاوره درسی دریافت کنی حتما اسم و مقطع ات رو در واتس آپ برامون ارسال کن!

مشاوره واتس اپ

 

 

امتیاز دهی از راست به چپ است.❤️
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.