برنامه ریزی درسی ماهانه ارزان

پکیج برنامه ریزی درسی ماهانه ارزان برای تمامی پایه ها از هفتم تا کنکور و تمامی رشته ها قابل استفاده می باشد. از این رو اگر می خواهید برای امتحانات مدرسه آماده شوید، در دروس خود و نمرات خودتان پیشرفت کنید، در آزمون مدارس خاص مثل تیزهوشان شرکت کنید و با برنامه ریزی مطالعه نمایید، دانش آموزان دوره دوم متوسطه و آمادگی برای کنکور سراسری و… کاملا مناسب می باشد. مخصوصا که هزینه زیادی برای خانواده ها در بر ندارد. و کیفیت مناسبی از مشاوره و برنامه ریزی درسی دریافت می کنید که برای شما تضمین کیفیت ماهانه نیز دارد.

خدمات مشاوره و برنامه ریزی درسی ارزان عبارتست از :

1- جلسه مشاوره فردی یک مرتبه در ماه برای بررسی و انالیز درسی دقیق دانش آموز

2- پیدا کردن نقاط ضعف دانش اموز برای برطرف کردن آن در برنامه ریزی 

3- برنامه ریزی کاملا فردی و شخصی شازی شده با جزییات کامل و دقیق 

4- پیگیری و پشتیبانی هفتگی در روزهای جمعه با هدف بررسی روند برنامه ریزی و رفع مشکلات مشاوره ای

5- ارائه جزوه و نمونه سوال 

6- ارائه پکیج مشاوره ای دکتر پرتوی مناسب هر فصل شامل ویدئو های آموزش نکات مشاوره  مطالعه 

7- انگیزه بخشی به دانش آموزان 

8- معرفی منابع معتبر کمک آموزشی 

راجع به برنامه ریزی درسی ارزان چه می دانید؟

هزینه مهم تر است یا کیفیت ؟؟ یا هر دو؟

برنامه ریزی درسی ارزان قیمت به چه صورت است ؟

چجوری می تونیم از این برنامه ریزی استفاده کنیم؟

آیا برای همه قابل استفاده هست؟

فرقی ندارد که در چه پایه یا رشته ای هستی که داری  این مطلب رو می خونی؛  چون خدماتی که برای برنامه ریزی دریافت می کنی کاملا مخصوص خود تو است.

مشاوره درسی و کنکور ارزان

نظرات داوطلبان در مورد مشاوره و برنامه ریزی 

 در ادامه با هم نظرات داوطلبانی که از این پکیج مشاوره و برنامه ریزی اقتصادی استفاده کرده اند، می شنویم تا با اطمینان کافی بتوانید از این برنامه ریزی استفاده نمایید 

چه افرادی می توانند از این برنامه ریزی استفاده نمایند؟
برنامه ریزی های ماهانه ارزان قیمت برای تمامی داوطلبان از پایه هفتم تا کنکور در تمامی مقاطع و رشته ها قابل استفاده می باشد. و می توانید برای افزایش نمرات  خود در مدرسه، افزایش معدل، آمادگی برای امتحان تیزهوشان، آمادگی برای کنکور، مدیریت زمان، انجام تکالیف مدرسه، آمادگی در امتحانات نهایی و … استفاده نمایید. 
 

برنامه ریزی درسی به معنای مدیریت زمان، برای مطالعه حجم مشخصی از دروس است؛ شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد که هر شخصی میتواند برای خودش برنامه ریزی مشخصی داشته باشد؛ اما چه قدر این برنامه ریزی می تواند شما را به هدفتان نزدیک کند؟! و از همه مهم تر تا چه اندازه یک فرد می تواند به برنامه ریزی که خودش انجام داده است پایبند باشد؟! برنامه ریزی درسی اصولی مهم ترین بخش مطالعه دانش آموز است؛ فرقی نمی کند که مقطع یا رشته تحصیلی شما چه باشد، مهم این است که بتوانید هر درسی را در جای خودش و با روش خاص خودش بخوانید؛ در واقع لازم است که برای هر درس با توجه به اهمیت آن زمان مشخصی قرار داده شود؛ بنابراین وجود یک برنامه ریزی درسی ماهانه ارزان میتواند راهکاری موثر در این زمینه باشد.

نمونه برنامه ریزی داوطلبان گروه آموزشی پرتوی

برنامه ریزی یعنی مشخص کردن واحد های زمانی برای مطالعه و الویت بندی دروس. برنامه ریزی می تواند انواع متفاوتی داشته باشد. اما اصولی ترین برنامه ریزی درسی این است که دارای ویژگی های زیر باشد:

1- برای هر فرد به صورت شخصی نوشته و طراحی شود

2- جزیی باشد و نه به صورت کلی 

3- افداف داوطلب را در بر گیرد.

4- زمانبندی دقیق و مناسب داشته باشد

5- اقدامات مدرسه، آزمون ها، تکالیف  و…. را در خود جای دهد.

6- افراط و تفریط نداشته باشد. 

اگر به عکس نمونه برنامه ریزی هایی که برای داوطلبان به صورت جداگانه نوشته ایم توجه نمایید متوجه می شوید که با یک برنامه ریزی از قبل آماده شده که توسط افراد غیر متخصص نوشته می شود تا چه میزان متفاوت است.

نمونه برنامه ریزی 1
نمونه برنامه ریزی 4

برنامه ریزی درسی چیست؟

برنامه ریزی درسی

برنامه ریزی درسی یعنی قرار دادن هر درس در زمان بندی مخصوص به خودش و مهم تر از آن برنامه ریزی درسی برای کنکور یا برای هر پایه دیگری از نهم گرفته تا دوازدهم یعنی منظم کردن و دسته بندی کردن دروس و آموزش به دانش آموز که بتواند منظم پیش برود . برای همین برای هردانش آموزی لازم است بداند که چگونه مطالعه کند و چگونه حجم زیادی از دروس را در زمان مشخص مطالعه کند.

حضور یک مشاور خوب چه کمکی به برنامه ریزی درسی شما میکند؟

برای برنامه ریزی درسی وجود یک مشاور توانمندی که بتواند برای شما طبق ویژگی های شخصیتی شما، و همچنین طبق اصول مطالعه و از همه مهم تر طبق آزمونی که شما در آن شرکت می کنید، برنامه ریزی انجام دهد؛ می تواند یک شانس بزرگ برای هر دانش آموزی باشد! در برنامه ریزی درسی که اصولی باشد و دانش آموز را به هدف خودش برساند، باید زمان بندی ها مشخص شده و دانش آموز را به سمت مدیریت زمان هدایت کند؛

یعنی دانش آموز بداند که در هر پارت مطالعاتی چه درسی راباید بخواند و علاوه برآن با توجه به زمانی که برای آن درس در نظر گرفته شد است چه حجمی را مطالعه کند این مطالعه حجمی زمانی در برنامه ریزی درسی اهمیت بالایی دارد که می تواند دانش آموز را به سمت مسیر صحیح هدایت نماید.