تدریس رایگان

 تدریس خصوصی در همه پایه های تحصیلی حتی تا دانشگاه نیز جز ضرورت های آموزشی است اما به دلیل هزینه های بالای جامعه به دنبال راهی برای کاهش هزینه ها در خانواده ها می باشیم از این رو تدریس رایگان یکی از موضوعاتی است که باید در جامعه گسترده شود . یکی از دغدغه های هر فردی این است که دبیری که من استفاده می کنم و در هر جلسه هزینه های زیادی را پرداخت می کنم آیا دبیر خوبی است ؟ بعد از کلی صرف هزینه و زمان آیا به نتیجه می رسم ؟

یکی از دغدغه های خانواده ها و دانش اموزان کیفیت تدریس دبیرها شده است مخصوصا این روز ها که بازار کنکور حسابی داغ است و هر دانشجو و فرد تازه کاری به دنبال فریب دادن دانش آموزان در امر آموزش است . برای همین بر آن شدیم تا خدماتی را در غالب تدریس رایگان به شما ارائه دهیم تا کیفیت خود را ثابت نماییم

ضرورت تشکیل کلاس های خصوصی

هر دانش آموزی در طول تحصیل با مشکلات درسی مواجه می شود که این امر کاملا طبیعی است گاهی این مشکلات کوچک و قابل رفع شدن است اما گاهی این مشکلات ریشه می دواند و با حل تمرین و کتاب و جزوه هم حل نمی شود برای همین موضوع باید از یک راهنما و کمک استفاده کرد . دبیر خصوصی در اینجا به شما کمک می کند که بتوانید مشکلات درسی خود را برطرف نمایید . همچنین گاهی این کلاس ها برای تقویت بیشتر یک دانش آموز است .

گاهی اوقات مواجه شده ایم با دانش آموزانی که کلاس های مدرسه را به صورت غیر حضوری ثبت نام می کنند و برای صرفه جویی در زمان بیشتر معلم خصوصی می گیرند . ضرورت تشکیل کلاس خصوصی برای تدریس در این است که با پایه ضعیف به مقطع بعدی نرویم و بتوانیم از نقاط ضعف خود پلی بسازیم برای پیشرفت

چه افرادی لازم است در کلاس های تدریس خصوصی شرکت کنند ؟

اگر از مدرسه عقب مانده اید و نگران جبران درس های خود هستید یا از دبیری در مدرسه رضایت ندارید و نمی توانید با او ارتباط برقرار نمایید یا نیاز به مطالب کمکی برای یادگیری مفهوم دارید یا برخی نیاز دارند که فردی در کنارشون باشد تا بتونند درس بخونند حتما لازم هست که معلم خصوصی داشته باشی .

 بیشتر بخوانید : دوره محاسبات سریع ریاضیات تنها دوره تضمینی و منحصر به فرد محاسبات + ویدئو های رایگان تدریس

تفاوت کلاس های خصوصی با کلاس های گروهی :

تفاوت یا مزیت کلاس های خصوصی دراین است که در کلاس های خصوصی تمام زمان کلاس برای شما است و می توانید از این زمان به خوبی استفاده نمایید . همچنین زمانی را صرف رفت و آمد نمی کنید و این کلاس ها در منزل شما برگزار می شود اما عیب آن به نسبت کلاس های گروهی هزینه بالاتر آن است که می توان با انتخاب یک مجموعه خوب و به صرفه در این مورد نیز بهینه عمل کرد .

تدریس رایگان

تدریس رایگان گروه آموزشی پرتوی

–  ما به کیفیت خود اعتماد داریم چرا که تمامی دبیران ما منتخب هستند دانش آموزانی که تحت پوشش مجموعه ما دبیر خصوصی انتخاب می کنند یک جلسه رایگان مشاوره و برنامه ریزی با آقای دکتر پرتوی به صورت کاملا ویژه دریافت می کنند.

–  همچنین در صورتی که از کلاس های خود راضی نباشید هیچ گونه هزینه ای از شما دریافت نمی شود و جلسات شما کاملا رایگان محاسبه می شود .

–   برای نشان دادن کیفیت و حسن نیت خود در ابتدا از شما هزینه ای دریافت نمی کنیم و هزینه در پایان کلاس بعد از رضایت 100% شما دریافت می شود .

تدریس رایگان مثلثات ریاضی توسط دکتر پرتوی

ویژگی های دبیر خوب

یک دبیر خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد و با چه پارامتری می توانیم متوجه شویم که دبیری خوب اتخاذ کرده ایم؟

–       این سوال بسیار خوبی است یک دبیر خوب باید در ابتدا در زمینه تدریس خود تحصیلات مرتبط داشته باشد متاسفانه به رغم اینکه رتبه خوبی در کنکور کسب کرده ایم یا به درسی علاقه داریم نمی شود در ان زمینه تدریس کرد . بلکه داشتن یک مدرک معتبر و مرتبط با تدریس الزامی است .

–       یک دبیر خوب باید تجربه کافی داشته باشد و بتواند تمامی سوالات درسی شما را برطرف نماید .

–       یک دبیر خوب باید با صبر و حوصله باشد و بتواند با دانش آموز ارتباط خوبی برقرار کند تا دانش آموز را علاقه مند به مطالعه کند

–       دبیر خوب دبیری است که برای تدریس خود جزوه ای منسجم داشته باشد تا دانش آموز بتواند منبع مطالعاتی خوبی را در اختیار داشته باشد و دچار سردرگمی نشود.

–       دبیر خوب باید روی تمامی مفاهیم کتاب درسی مسلط باشد و تغییرات به روز کتاب درسی را بداند .

ویژگی دبیران گروه آموزشی پرتوی

گروه آموزشی پرتوی با بانکی 1200 نفره از اساتید به نام تهران و اساتید مدارس برتر تهران دعوت به همکاری کرده است این دبیران ویژگی های منحصر به فردی دارند که در ادامه توضیح می دهیم :

1-  همگی در آزمون غربال گری روانشناس مجموعه شرکت کرده اند و با موفقیت گزینش شده اند

2-  تمامی این عزیزان اصول ارتباطات و رفتار صحیح با دانش آموزان را می دانند .

3-  تدریس مطابق با اصول به روز در دنیا

4-  تضمین کیفیت : در صورت عدم رضایت هزینه جلسه 1 شما عودت داده می شود

5-  جلسات دبیران زیر نظر مدیریت مجموعه یا روانشناس مجموعه نظارت می گردد .

6-  هر جلسه تدریس خصوصی در گروه آموزشی پرتوی معادل 2 ساعت آموزش رسمی ( 50 دقیقه) یعنی 100 دقیقه است .

7-  نظم و دقت بالا از ویژگی دبیران مجموعه ما است .

8-  رعایت شئونات اسلامی

9-  هزینه های مناسب با کیفیت بالا

10- ارائه خدمات در چندین سطح برای بالا بردن حق انتخاب شما عزیزان

11-  دبیران شما بعد از یک جلسه مشاوره رایگان با آقای پرتوی براساس شخصیت دانش آموز انتخاب می شوند .

برای مشاوره و تدریس رایگان فرم زیر را پر کنید.

فرم مشاوره رایگان

4.7/5 - (44 امتیاز)