سلام به همه کنکوری های عزیز سال 99 

اولین قدمتون رو محکم و پرقدرت بردارید برای شروع تابستان ما در کنارتون هستیم تا رخداد بزرگی رو با هم رقم بزنیم . شنیدید که می گن خشت اول چون نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج . برای همین ما میخواهیم از همون اول و خشت اول درست و اصولی جلو بریم و نتیجه بگیریم برای همین آکادمی مشاوره وبرنامه ریزی گروه آموزشی پرتوی براتون یه عالمه برنامه های ویژه داره . هر چیزی که بهش نیاز داشته باشید رو ما براتون فراهم کردیم که بتونید توی کنکور موفق بشید . 

هدف ما رتبه سازی برای شما است به همین خاطر در بسته های مشاوره تحصیلی ومشاوره درسی رایگان براتون هر چیزی رو که ممکنه امسال نیاز داشته باشید فراهم کردیم . 

شما ها می تونید از بسته های مشاوره درسی رایگان در ابتدا استفاده کنید و پیشرفت خوتون رو ببنید . ما براتون پکیج های مختلفی رو طراحی کردیم که در هر شرایط ومکانی که باشید بتونیم در کنارتون باشیم و بهتون کمک کنیم یادتون نره مشاوره درسی رایگان وبرنامه ریزی های تحصیلی ما تنها هدفش رتبه سازی برای شما است . 

 

مشاوره درسی رایگان کنکور 99 

بچه ها ما براتون از الان تا کنکور 99 برنامه ریزی کردیم و یه برنامه جامع وکامل در نظر گرفتیم . برنامه های اکادمی مشاوره درسی رایگان گروه آموزشی پرتوی به شرح زیر هست .

 

1-برگزاری جلسات تخصصی و خصوصی مشاوره و نکات تحصیلی و برنامه ریزی :

در طی این جلسات متناسب با هر زمان و هر ماه نکات مشاوره ای ویژه ای و نکات برنامه ریزی شما آموزش داده خواهد شد که این نکات در طی جلسات کاملا خصوصی و مشاوره درسی رایگان داده خواهد شد 

 

2-برنامه ریزی درسی :                                             

شما می تونید از برنامه های درسی و مشاوره های درسی رایگان بهره مند شوید . یادتون نره ما قراره از باقی رقبامون جلو بزنیم و خاص و ویژه باشیم پس باید برنامه ریزی هامون هم خاص و ویژه باشه . 

توی نظام جدید آموزشی مشاوره های سنتی و برنامه ریزی های درسی قدیمی دیگه جواب نیازهای یه دانش آموز کنکوری رو نمی ده به همین خاطر ما براتون آنالیز درسی انجام می دیم و برای هر فصل و هر موضوع سبک و شیوه جداگانه مطالعه دریافت می کنید چیزی که ایمان داریم شما رو به نتیجه دلخواهتون می رسونه 

 

3-ارائه پک های ویژه مشاوره و برنامه ریزی درسی :

شما به یه تعداد ابزار خاص برای مطالعه نیاز دارید چیزی که فقط حرفه ای ها از اون استفاده می کنند . اگر از مشاوره وبرنامه ریزی های درسی ما استفاده کیند تمامیم این ابزار های خاص مورد نیاز مطالعه رو در اختیارتون قرار می دیم . 

 

4- مشاوره های درسی همراهی : 

شما سه بار در هفته یعنی 12 بار در ماه به صورت تلفنی مشاوره درسی رایگان دریافت می کنید این کاملا جدا از مشلوره های درسی خصوصی شما می باشد . این کار باعث می شه ما هر لحظه در کنارتون باشیم و کمکتون کنیم . 

 

5-برگزاری جلسات انگیزشی: 

تا حالا شده خسته وبی حصوله باشی ؟ بگی بیخیال همه چیز ؟ مگه می شه اتفاق نیفتاده باشه همه ما ادما وقتایی هست که حوصله هیچ کاری وهیچ کسی رو نداریم . تو این مواقع کافیه تلفنت رو برداری وشماره ما رو بگیری مشاوزرای ما و روانشناس ما هر لحظه با تو صحبت می کنن و روی انگیزه و روحیه تو کار می کنن . چون تو سال کنکور مهم اینه تا لحظه اخر پر قدرت بجنگی . چیزی به اسم خستگی برات دیگه وجود نداره و تا روز اخر با انگیزه درس می خونی اینو بهت قول می دیم . 

 

 این بخشی از مشاوره درسی رایگان ما بود که براتون توضیح دادیم اگر دوست داری می تونی تماس بگیری و با مشاوران ما صحبت کنی و توضیحات بیشتری دریافت کنی 

 

راستی یادت نره که حتما ما رو دنبال کنید  . قراره براتون یه عالمه مطالب مهم و کنکوری بذاریم .