معلم خصوصی هفتم

پایه هفتم یکی از سال های تحصیلی مهم به حساب می آید چرا که دروسی که در این سال به دانش آموزان عزیر تدریس میشود جزو دروس پایه بوده و شما تا سالهای بعد به آن نیاز خواهید داشت پس چه بهتر که این سال را به خوبی پشت سر بگذارید و تمامی درس ها را به صورت مفهومی بیاموزید به خصوص درس های تخصصی و کاربردی مانند ریاضی … به همین دلیل اگر فکر میکنید فرزندتان در بعضی از دروس نیازمند آموزشی تخصصی و حرفه ای تر است میتوانید در کلاس های تدریس خصوصی هفتم ثبت نام کنید تا دروس به صورت کاملا مفهومی توسط معلم خصوصی هفتم به فرزندانتان آموزش داده شود.

سعی کنید پایه خود را از همین سال هفتم قوی کنید. مدرسان ما با توجه به جدید ترین تغییرات کتاب درسی به دانش آموزان تدریس میکنند . لازم است بگوییم که معلم خصوصی هفتم در تدریس به دانش آموزان از جدید ترین متد درسی استفاده میکند و نمونه سوالات هم به صورت تشریحی و هم به صورت تستی در اختیار دانش آموز قرار میگیرد.

تدرس خصوصی هفتم

از موارد دیگری که باید به آن اشاره کنیم نحوه مطالعه دروس در این سال است . توجه به سطح علمی دانش آموز و نحوه مطالعه دروس در سال هفتم بسیار مهم و ضروری می باشد و اگر بتواند به خوبی برای خود برنامه ریزی کند میتواند سال های تحصیلی بعد را به خوبی سپری کند . زیرا در مقاطع ابتدایی و دوره اول متوسطه هست که دانش آموزان نحوه مطالعه درست دروس مختلف از قبیل علوم ، ریاضی و زبان رو آموزش می بینند و همچنین از نظر ما خانواده ها در مقطع هفتم به بررسی پایه علمی دانش آموز و همچنین آمادگی در جهت انتخاب رشته نهم به دهم و آشنایی با رشته های متفاوت اقدام نمایند. بسیاری از دانش آموزان نمیتوانند خود به تنهایی برای دروس برنامه ریزی کنند به همین دلیل ما در جلسات مشاوره و برنامه ریزی درسی ، نکاتی را به دانش آموران میگوییم که بتوانند به صورت اصولی برای خود برنامه ریزی کنند و بتوانند نمره بالا کسب کنند.

از آنجایی که در مقطع هفتم دیگر از ارزیابی توصیفی خبری نیست و دانش آموز برای اولین بار با ارزیابی از طریق نمره مواجه می شود و پیشنهاد مشاورین مرکز رتبه شو این است که اگر دانش آموزی در درسی ضعفی دارد ، آن را برطرف نماید. زیرا وقتی دانش آموز نمره خوبی در دروس مقطع خود ( هفتم ) کسب نماید ، از لحاظ روانشناسی برای او انگیزه ای بزرگ به وجود می آید و می تواند در این زمینه با قدرت بیشتری حرکت کند تا آینده ای روشن برای خود رقم بزند.

معلم کلاس هفتم

از این رو مرکز مشاوره رتبه شو در این راستا از دبیران مجرب و باسابقه تهران بهره می جوید تا بتواند خدمتی به شما خانواده عزیز و دانش آموز گلتون و از همه مهمتر به تحصیل کشورمان و پرورش آنها برای آینده ای روشن کرده باشد.

برای ثبت نام در کلاس تدریس خصوصی هفتم و  مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

آدرس : تهران – فلکه دوم صادقیه – ضلع جنوب غربی میدان – پشت پاساژ طلا – کوچه تقدیری – پلاک 2 – واحد3
تلفن تماس

09901981355 – 44271916 – 22142018 – 22141820