بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران

مراکز مشاوره تحصیلی تهران با هدف کمک به رفع مشکلات درسی دانش آموزان و پیشرفت و ارتقا درسی آنان فعالیت می کنند اما تعداد آنها خیلی گسترده شده است که همین موضوع انتخاب را برای خانواده ها و دانش آموزان سخت می کند اما بهترین مرکز مشاوره درسی در شهر تهران که هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برای داوطلبان تهران و شهرستان ها فعالیت می کند را به شما معرفی می کنیم و ویژگی های این مرکز را که موجب شده به برترین مرکز مشاوره شناخته شود را بیان می کنیم.

نام مرکز : موسسه آموزشی مشاوره ای دکتر پرتوی

سال فعالیت از 1387 تا کنون

زمینه فعالیت ها : مشاوره تحصیلی، مشاوره انگیزشی، برنامه ریزی، آنالیز درسی، انتخاب رشته نهم، انتخاب رشته کنکور، تدریس خصوصی و…..

تلفن های مرکز :  22141820 – 22142018 – 09207278684 – 09901981355

آدرس : فلکه دوم صادقیه

دکتر پرتوی تنها مولف 3 جلد کتاب در زمینه مشاوره شغلی می باشند. همچنین در زمینه محاسبات سریع ریاضی، تندخوانی، تقویت حافظه فعالیت دارند. وتنها آنالیزور درسی در کشور هستند که دارای بالاترین میزان رضایت در میان دانش آموزان می باشند.

 چه زمانی به مشاور تحصیلی نیاز داریم ؟

هر دانش آموزی در طول 12 سال مسیر مطالعه بالاخره در جایی احساس نیاز به مشورت و کمک و همراهی دارد. همانطور که وقتی ناخوش هستیم به پزشک مراجعه می کنیم. برای خرید لباس به مرکز خرید می رویم و .. برای انجام فعالیت های درسی هم نیاز به مشاوره تحصیلی داریم که عمده این مراکز در شهر تهران هستند که برای داوطلبان شهر های دیگر هم خدمات مشاوره ای ارائه می دهند.

اما اگر در مطالعه بی انگیزه هستید، برنامه درسی دقیق و مدون شده ای ندارید، نمی دانید که چگونه مطالعه کنید و تست بزنید، در انتخاب رشته خودتان مشکل دارید و… بهترین مرکز مشاوره درسی خصوصی در تهران( گروه آموزشی دکتر پرتوی) می تواند پاسخ گوی شما باشد و مشکلات شما را برطرف کند.

زمینه های فعالیت مشاوره تحصیلی :

در بالا به صورت موردی اشاره کردیم که یک مشاوره تحصیلی و مرکز مشاوره در چه زمینه هایی خدمات رسانی دارند اما در این بخش به صورت جزیی در رابطه با هر کدام از این خدمات توضیح می دهیم :

برنامه ریزی درسی :

یکی از مهم ترین اقدامات مشاوره تحصیلی، برنامه ریزی درسی اصولی برای دانش آموزان است تا بیاموزند زمان خود را مدیریت کنند و منظم مطالعه کنند. برنامه ریزی نیاز به اصول و قوانینی داردکه یک مشاور مجرب باید آن ها را بداند و اجرا کند و به دانش آموز هم بیاموزد.

ویژگی های برنامه ریزی :

 • فردی و دقیق
 • رعایت زمان بندی های دقیق
 • قابلیت اجرا داشته باشد
 • متناسب با هدف باشد
 • دارای تعادل مطالعاتی
 • در نظر گرفتن زمان جبرانی
 • در نظر گرفتن درس شاخص
 • در نظر گرفتن ویژگی های فردی
برنامه ریزی درسی موفق

ویژگی های برنامه ریزی درسی گروه آموزشی دکتر پرتوی :

در کنار رعایت اصول جهانی آموزش و برنامه ریزی دکتر پرتوی در برنامه ریزی های خود اصولی را رعایت می کنند که موجب می شود داوطلبان در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را دریافت کنند. که آن شامل :

 • برنامه ریزی بر اساس زیر گروه
 • برنامه ریزی با جزییات دقیق
 • برنامه ریزی بر مبنای ویژگی های محیطی و فردی و خانوادگی
 • همگامی با آزمون های آزمایشی
 • ارائه روش های دقیق مطالعه
 • زمان بندی دقیق و مشخص

برنامه ریزی های درسی دکتر پرتوی در بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران جز منحصر به فرد ترین برنامه ریزی ها است که هم برای تهرانی ها و هم برای داوطلبان شهرستان ارائه می شود.

نمونه برنامه ریزی های فردی دکتر پرتوی :

مونه برنامه ریزی درسیمونه برنامه ریزی پرتویمونه برنامه ریزی هفتگی

مشاوره درسی VIP

در مشاوره های درسی ویژه مشاوره تحصیلی در شهر تهران برای هر دانش آموز زمان و خدمات ویژه ای در نظر گرفته می شود که رسیدن او به هدف را تضمین می کند. مشاوره VIPیعنی یک مشاور تمام وقت که برای کمک به دانش آموز وجود داشته باشد.

 • جلسات مشاوره فردی
 • پیگیری و پشتیبانی روزانه
 • بررسی روند درسی
 • برنامه ریزی منحصر به فرد
 • جلسه انگیزشی با دانش آموز
 • هدف گذاری

در جلسات مشاوره VIP تحصیلی در تهران دکتر پرتوی هر هفته یک مرتبه جلسه مشاوره به مدت 45 الی 60 دقیقه به صورت خصوصی با دانش آموز برگزار می کنند که در این جلسات نکات آموزشی اعم از روش های تست زنی، روش های مطالعه، دقت، تمرکز و… به دانش آموز آموزش داده می شود که بر مبنای هدف برنامه ریزی دریافت می کنند . روزانه پیگیری و پشتیبانی و آنالیز درسی انجام می شود و در کنار همه این موضوعات ماهانه یک مرتبه آزمون برای بررسی روند درسی داوطلب برگزار می شود که تک به تک این سوالات تحلیل و بررسی می شود و جزوه، نمونه سوال، رفع اشکال و… همگی شامل طرح مشاوره تحصیلی VIPمی باشند.

آنالیز درسی :

یکی از مهم ترین اتفاقی که بهترین مرکز مشاوره تحصیلی درتهران در جریان است بحث انالیز درسی است. در آنالیز درسی دکتر پرتوی تمامی نقاط قوت و ضعف شما را ریز به ریز آنالیز کرده و برای رفع نقاط ضعف و تثبیت نقاط قوت به شما راهکار های عملیاتی و دقیق می دهد.

مشاوره انگیزشی :

داشتن انگیزه به اجرای خوب برنامه ریزی و پیشرفت دانش آموز کمک می کند. اینکه فقط یک برنامه ریزی درسی داشته باشیم و یک مشاور که فقط بگوید بخون بخون مگر مشکل درسی دانش آموز را رفع می کند. بلکه برگزاری جلسات مشاوره انگیزشی مهم ترین اقدام در بحث مشاوره تحصیلی است .

هدف گذاری :

اگر هدف نباشد مطالعه هیچ معنا و مفهومی ندارد. یک مشاور درسی حرفه ای در ابتدا باید برای دانش آموز خود هدف گذاری کند ومسیر زندگی او را مشخص کند. جلسات مشاوره هدفمندی و هدف گذاری یکی دیگر از خدمات گروه آموزشی دکتر پرتوی است.

انتخاب رشته نهم به دهم :

بعد از امتحانات نهایی تازه یادمان می افتد که نمره فلان درس ما باعث شده وارد رشته مورد نظر خود نتوانیم بشویم. انتخاب رشته اصولی نهم به دهم کمک می کند که هم بتوانید معدل دلخواه خود را کسب کنید و هم بر مبنای استعداد و علاقه مندی های خود انتخاب رشته کنید که بتوانید آینده خود را با اطمینان بیشتری بسازید.

برنامه ریزی های اقتصادی :

در کنار مشاوره های VIP، برای افرادی که می خواهند از خدمات با کیفیت استفاده نمایند اما هزینه برای آنها مشکل است طرحی بنا شده تا با کمترین هزینه بتوان از مشاوره های درسی ماهانه بهره مند شد .

انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد:

آخرین گام در زندگی 12 ساله تحصیلی اگر خوب برنداشته نشود همه زحمات به هدر می رود. در این مرحله نیز در کنار شما هستیم با یک انتخاب رشته کاملا اصولی و آگاهانه بدون هیچ شعار و تبلیغاتی. انتخاب رشته ای که هیچ دانشجویی در ان حضور ندارد و 0تا100 توسط دکتر پرتوی انجام می پذیرد.