محاسبات سریع کنکور چالش حل تست زیر 15 ثانیه!

محاسبات سریع ریاضی

محاسبات سریع کنکور به دانش آموزان هر سه رشته ریاضی، تجربی و انسانی کمک می کند که بتوانند مسائل دروس تمرینی شامل ریاضی، فیزیک، شیمی و اقتصاد را در کمتر از 15 ثانیه حل کنند. بدون تکنیک های محاسبات حل هر مسئله زمان زیادی از دانش آموزان می گیرد و از طرفی نیز بی دقتی بسیار افزایش می یابد. محاسبات سریع ریاضی یک مهارت بسیار قدرتمند در موفقیت در آزمون سراسری است و به تمامی دانش آموزان توصیه می کنیک که تکنیک های آن را آموزش ببینند.

قبولی در کنکور سراسری نیاز به آموزش مهارت هایی دارد که فراتر از سطح کلاس های درسی و کتاب های درسی است . افرادی که در رقابت کنکور به نتایج درخشان می رسند تیزهوش نیستند بلکه هوشمند هستند و به جای مطالعه صرف به دنبال آموزش مهارت های زیادی بوده اند.

این مهارت ها تعدادشون کم نیست از جمله مدیریت هوش هیجانی، مدیریت زمان ، تکنیک های حافظه و تند خوانی اما مهم ترین مهارت برای کسب یک نتیجه خوب در کنکور سراسری محاسبات سریع ریاضی می باشد.

کاربرد محاسبات سریع ریاضی در کنکور

شاید جای سوال باشد که محاسبات ذهنی چگونه می تواند موجب کسب نتیجه عالی شود ؟ این تکنیک ها و ترفند ها که در 40 جلسه 4 قسمتی آموزش داده شده است و از مقدمات تا مرحله پیشرفته قدم به قدم آموزش داده شده است در دروس مختلف کاربرد دارد ازجمله دروس ریاضی ، فیزیک ، شیمی ، اقتصاد و …

در اصل محاسبات سریع ریاضی دارای کاربردهایی می باشد که برخی از آنها به شرح زیر می باشد:

1) حل سریع مسائل کنکور در 15 ثانیه 2) مناسب برای تمامی رشته ها 3) آموزش هوش محاسباتی
4) افزایش دقت در محاسبات 5) مقابله با دام های طراح سوال 6) آموزش تمامی تکنیک های مقدماتی تا پیشرفته
7) به همراه اولین کتاب هوشمند محاسبات سریع ریاضی در ایران 

چه میزان راجع به محاسبات سریع ریاضی شناخت داری ؟

می دونی که تکنیک های محاسباتی به خود آموزش ریاضی و فیزیک ارتباطی نداره ؟

می دونستی رتبه های 1تا 100همه از این تکنیک در کنکور استفاده کردند؟

 

کابرد محاسبات سریع در ریاضی کنکور

درس ریاضی یعنی انجام عملیات های ریاضی ( ضرب ، تقسیم ، جمع و تفریق) مسلما بدون سرعت عمل نمی توان هر سوال ریاضی کنکور را در 90 ثانیه حل کرد و به جواب صحیح رسید. بخشی از زمان شما به مطالعه و درک سوال و بخش کمی از زمان برای حل سوال اختصاص می باید.

برای همین سرعت عمل در این درس که اولین درس دفترچه اختصاصی ات بسیار مهم است چون اگر زمان بندی ات در این درس منظم پیش برود می توانی در درس های بعدی هم زمان استاندارد رو رعایت کنی . معمولا بخش جمع و تفریق و ضرب های کوچک 5 و 15 و 125 بیشترین کاربرد را در درس ریاضی کنکور و محاسبات عددی آن دارند.

کاربرد محاسبات سریع در فیزیک کنکور

مدت زمان پاسخ گویی به سوالات درس فیزیک حتی از درس ریاضی هم کمتر است و فقط 75 ثانیه فرصت داری !!!!

محاسبات ریاضی در بخش مدارها نیاز به سرعت عمل دارد و دقت همزمان دارد. طراح سوال به خوبی می داند که دانش آموز در کدام بخش می تواند دچار بی دقتی شود و همان اشتباه را در گزینه ها قرار می دهد تا داوطلب کنکوری به تله آموزشی گرفتار شود اما یک فرد هوشمند که برای آینده خود سرمایه گذاری کرده است می تواند از این تله جان سالم به در برد.

برای همین موضوع تکنیک های محاسباتی به کمک داوطلب در جلسه کنکور می آیند و موجب افزایش سرعت عمل و دقت در این درس می شوند.

محاسبه سریع تست کنکور

کاربرد محاسبات سریع در شیمی کنکور

بیشترین میزان کاربرد محاسبات ریاضی در درس شیمی است مسائلی که شامل کسر های تو در تو می باشند. ضرب های اعشاری و اعدادی که واقعا ساده سازی آنها امکان پذیر نیست.

موضوع جالب تر در درس شیمی این است که مدت زمان پاسخ گویی به هر سوال از ریاضی و فیزیک هم کمتر است و فقط و فقط 60 ثانیه فرصت داری !! و محاسبات شیمی خیلی طولانی تر و سخت تر است برای همین داوطلبان رشته تجربی و ریاضی حتما باید از این تکنیک ها در جلسه کنکور استفاده کنند.

روش هایی بسیار نوین برای حل این مسائل وجود دارد که در غالب 3 تیپ بیان شده که محال ممکن است نتوان مسئله ای را در کمتر از 15 ثانیه حل کرد.

کاربرد محاسبات سریع در اقتصاد کنکور

داوطلبان کنکور سراسری تصور می کنند که محاسبات عددی فقط در رشته تجربی و ریاضی کاربرد دارد. اما این محاسبه های سریع در رشته انسانی کاربرد بالاتری دارد. بیایید به زمان سفر کنیم و یرویم در جلسه کنکور رشته انسانی!

درس اقتصاد کنکور انسانی دومین درس دفترچه اختصاصی است؛ و 15 سوال دارد که مدت زمان پاسخ گویی به آن فقط 10 دقیقه است که از این 15 سوال 6سوال از متن کتاب داریم و 9 سوال از مسائل است. مسائل اقتصاد اصلا سخت نیست و فقط طولانی و زمان بر است. اعداد بزرگ در هم ضرب شده و بعد با هم جمع می شوند اگر بخواهید انها را نادیده بگیرید درصد شما افت پیدا می کند.

اگر بخواهید آن را با آرامش حل کنید زمان کم می آورید و اگر بخواهید آن را سریع حل کنید دچار بی دقتی می شوید.

پس تنها ره حل آن استفاده از تکنیک های مطالعاتی محاسبات سریع ریاضی است که باید توسط افرادی که درصدد هستند که رتبه زیر 1000کسب کنند حتما آموزش دیده شود.

محاسبات سریع در مدارس تدریس نمی شود!

دانش آموزان فکر می کنند که اگرمدرسه خوبی داشته باشند قبولی انها تضمین شده است اما مدرسه خوب روی تدریس خوب مانور می دهد و مهارت به دانش آموزنمی آموزد.

مخصوصا اینکه دوره محاسبات سریع ریاضیات خیلی شناخته شده نیست و هنوز خیلی از دانش آموزان از آن اطلاع زیاد و کاملی ندارند. اما این تکنیک و مهارت در مدارس ودر کلاس های درس آموزش داده نمی شود و باید خود دانش آموز روی آموزش این مهارت زمان بگذارد.

اینجا برای شما بخشی از آموزش و سر فصل های این دوره بی نظیر رو براتون گذاشتم، همین الان به این صفحه سر بزنید و استفاده کنید از بخش های رایگان این دوره

آموزش رایگان محاسبات سریع ریاضی (کلیک کنید)

محاسبات سریع در کلاس درس تدریس نمی شود!

این جمله رو از خیلی از دانش آموزان می شنوم که معلم ریاضی ام خوبه ، یا معلم فیزیک و شیمی خوبی دارم ودرصد های انها در آزمون های آزمایشی بین 60 تا 70 است. مسلما دبیر خوب روی تدریس و آموزش مفاهیم شما کار می کند و در کلاس درس خود به شما محاسبات نمی آموزد .

شاید به شما تکنیک های میانبر آموزش بدهد اما آموزش نمی دهد که چگونه اعداد اعشاری و برزگ و غیر رند را در هم به سریع ترین حال ممکن ضرب کنید. اگر شما در آزمون آزمایشی و یا امتحان مدرسه 60 و 70 می زنید مسلما در کنکور زیر 40 % سوالات را پاسخ می دهید. چرا که شرایط روز کنکور زمان را نیز کمتر می کندو امکان بی دقتی را بالاتر می برد.

مدیریت زمان و محاسبات سریع کنکور

رقابت کنکور سراسری رقابت ثانیه ها است . در 30 ثانیه می تونی یه سوال متنی رو پاسخ بدی حتی یک دقیقه در کنکور و یک سوال بیشتر پاسخ دادن می تونه 1000تا رتبه تو رو جا به جا کنه.

مهم ترین کاربرد محاسبات ریاضی در کنکور سراسری این هست که به تو کمک می کنه زمان کم نیاری و بتونی سوالات سخت محاسباتی رو حل کنی .خیلی از افرادی که برای کنکور واقعا درس خوندن و تلاش کردن اما نتیجه نگرفتن مهم ترین عامل رو زمان کم آوردن می گن و این ثابت می کنه که مهارت های که کمک می کنه ما در کنکور زمان کم نیاریم رو حتما یاد بگیریم و اون محاسبات سریع ریاضیات هست.

می دونستی دوره محاسبات سریع دکتر پرتوی کامل ترین و جامع ترین و به روز ترین دوره در کل کشور هست که با هزینه کاملا استثنایی داره ارائه می شه ؟

محاسبات فوق سریع

با کمی جست و جو در فضای مجازی می توانید جسته و گریخته برخی از تکنیک ها را به صورت رایگان بیاموزید اما همه محاسبات این نیست.

اگر کنکور سراسری به این راحتی بود که فقط نیاز به آموزش ضرب 5و 11 و توان و …. بود مسلما هیچ وقت سخت نمی شد و قبولی در رشته های خوب و پر طرفدار این قدر ها هم سخت نبود.

سوالاتی که در کنکور سراسری مطرح می شود که محاسبات آنها زمان بر است علاوه بر آموزش این تکنیک های ساده و مقدماتی نیاز به  راه حل های جادویی دارد . تکنیک هایی که اصلا نیاز ندارد عددی در عددی ضرب شود و یا تقسیم گردد.

روش هایی که حتی به نوشتن نیاز ندارد و کاملا ذهنی و سریع می توانید به جواب برسید. برای همین لطفا گول تکنیک های ساده و ابتدایی را نخورید . محاسبات فوق سریع ریاضی یعنی تکنیک هایی که بدون حل کردن به جواب صحیح برسد.

عدم استفاده از کتاب و جزوه

برای یادگیری تکنیک های محاسباتی باید از طریق آموزش دقیق پیش بروید. استفاده از کتاب این مهارت را حفظی می کند . اما ما به دنبال آموزش اصولی و نوین هستیم.

اصولی که در محاسبات آموزش می دهیم کاملا عملیاتی است و کاربردی و به هیچ عنوان روش های حفظی که در جلسه کنکور فراموش شوند را پیشنهاد نمی کنیم. برای همین دوره هایی که شامل ویدئو های دقیق و 0تا 100 هستند کاربردی است و استفاده از کتاب و جزوه به تنهایی راه به جایی نمی برد.

معرفی دوره محاسبات سریع ریاضی کنکور

دوره آموزشی محاسبات سریع در مسائل ریاضی، شامل آموزش اصول و روش هایی است که به وسیله آن می توانید؛ حل مسائل دارای محاسبات عددی را در زمان کمتری انجام دهید. این روش ها و تکنیک های کاربردی برای آزمون هایی کاربرد داردکه سوالات حل کردنی در آن زیاد است و با وجود محدودیت زمان در پاسخ گویی امکان استفاده از ماشین حساب را ندارید.

مدرس دوره محاسبات ریاضی

مدرس محاسبات سریع بهروز پرتوی

 

جناب آقای دکتر بهروز پرتوی می باشند. که در این دوره آموزشی طی 40 جلسه تدریس تمامی اصول و روش های جمع، تفریق، ضرب،تقسیم و جذر و….را آموزش داده اند. که محتوای این دوره شامل آموزش های داخلی و خارجی محاسبات سریع است و نواقص و مشکلات سایر دوره ها را برطرف کرده اند.

 

نمونه جلسه محاسبات سریع

این دوره مناسب چه افرادی است؟

 

دوره آموزشی محاسبات ذهنی در ریاضی، فیزیک، شیمی و اقتصاد برای دانش آموزانی و دانشجویانی که می خواهند در آزمون های سرعتی- علمی شرکت کنند؛ بسیار مفید خواهد بود. کاربرد این آموزش در آزمون های تیزهوشان، کنکور کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، المپیاد های علمی، آزمون های نظام مهندسی، شرکت در آزمون های استخدامی و… می باشد.

سرفصل های آموزشی دوره محاسبات سریع ریاضی شامل:

سرفصل دوره محاسبات سریع

اطلاعات تکمیلی دوره آموزشی محاسبات سریع ریاضی :

*این دوره شامل 40 جلسه آموزشی به صورت فایل ویدئویی است.

*هر جلسه شامل 4 بخش آموزشی می باشد. که شامل :1)مقدمه  2)آموزش    3)تمرینات آموزشی     4)فایل تمرینات بیشتر

*در پایان هر جلسه تمرینات تکمیلی برای افزایش مهارت و تسلط قرار داده شده است.

*مدت زمان دوره حدودا 5 ساعت آموزشی است.

*مهلت استفاده از این دوره نامحدود می باشد.

*در صورت به روز رسانی دوره، در پروفایل شخصی شما هم این به روز رسانی قرار می گیرد.

*دارای پشتیبانی رایگان

* شیوه دریافت فایل ها به صورت آفلاین می باشد.

 

ویژگی های منحصر بفرد دوره محاسبات سریع ریاضیات رتبه شو:

 

ویژگی های دوره

 

شرکت در دوره ارزان قیمت محاسبات سریع ریاضی

کلیک کنید

 

 

 

4.8/5 - (118 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.