مشاور تحصیلی در صادقیه

مشاور تحصیلی در صادقیه

تعداد مدارس و دانش آموزان غرب تهران بسیار زیاد است. و همچنین این تراکم در منطقه صادقیه نیز بسیار بیشتر است. چرا که بخشی به منطقه 5تهران و بخشی به منطقه 2 تهران مربوط می شود و مدارس و دانش آموزان زیادی را در بر می گیرد. همچنین مرکز شهر بودن محله صادقیه موجب شده است تا بازار مشاوره تحصیلی در صادقیه بسیار داغ باشد و همچنین طرفداران زیادی نیز داشته باشد. اما صحبت اصلی بر سر این موضوع است که بهترین مشاور تحصیلی در صادقیه کیست ؟

تجمع مشاوران تهران در صادقیه

همانطور که گفتم به دلیل دسترسی آسان از تمامی محله ها به منطقه صادقیه و جمعیت بالای دانش آموزی این محدوده، مکانی مناسب برای مرکز مشاوره تحصیلی است و از قضا نیز مشاروان زیادی را در دل خود جای داده است.

از مشاوران با سابقه و قدیمی که امتحان خود را پس داده اند تا دانشجویان جدید الورود که تجربه ای در زمینه مشاوره ندارد. اما به دلیل ارزان  و گاها رایگان بودن خدمات مشاوره ای مورد استقبال عده ای قرار می گیرند.

اما هدف ما از مشاوره تحصیلی در صادقیه انتخاب یک مشاور حرفه ای است که بتواند دانش آموز را به هدف خودش برساند و هزینه های مناسبی نیز در بر داشته باشد.

  مشاوره کنکور در غرب تهران با برترین های کنکور

بهترین مشاور درسی در صادقیه

مرکز مشاوره درسی دکترپرتوی

مسلما سابقه و تجربه و نتایج درخشان سال های قبل دلیلی بر انتخاب مشاور درسی می باشد. از این رو در محدود صادقیه در فلکه دوم مشاور تحصیلی نام آشنایی وجود دارد . گروه آموزشی دکتر پرتوی با 14سال سابقه در زمینه مشاوره و تدریس خصوصی و انتخاب رشته نتایح درخشانی را به همراه داشته است.

گروه آموزشی پرتوی را بیشتر بشناسید

همیشه انتخاب بهتر به دلیل تفاوت ها اتفاق می افتد. برای همین است که با وجود تعدد مشاور تحصیلی در صادقیه دکتر پرتوی هنوز هم بعد از 14 سال پر طرفدارتین مشاور می باشد. یکی از دلایل آن ارائه خدمات با کیفیت و تضمینی است . همچنین تنوع ارائه خدمات برای تمامی پایه ها و در تمامی زمینه ها موجب شده است تا بالاترین میزان رضایت وقبولی در میان دانش اموزان را از آن خود کند. در ادامه برخی از خدمات گروه آموزشی دکتر پرتوی یک از مراکز مشاور تحصیلی در صادقیه را برای شما بیان می کنیم.

برگزاری جلسات مشاوره کاملا خصوصی

یکی از مهم ترین و متمایز ترین ویژگی های مرکز مشاوره دکتر پرتوی در این است که تمامی خدمات اعم از مشاوره درسی و برنامه ریزی فردی، انتخاب رشته پایه نهم و کنکور، تدریس خصوصی و … به صورت کاملا خصوصی برگزار می شود.و به هیچ عنوان جلسات مشاوره و برنامه ریزی گروهی و یا همایش های سالانه گروهی مورد تایید آقای پرتوی نیست. چرا که عقیده دارند هر دانش آموزی منحصر به فرد است بنابراین باید به او منحصر به فرد خدمات مشاوره درسی و آموزشی ارائه داد.

استفاده از تیم متخصص و حرفه ای

متاسفانه این روزها کارهای اصلی مشاوره در مراکز مشاوره در غرب تهران و محدود صادقیه بر عهده دانشجویان می باشد. و یا عده ای که به دلیل علاقه به این کار با چند ساعت آموزشی حال می خواهند آینده درسی یک فرد را رقم بزنند.

اما ویژگی متفاوت دکتر پرتوی در این است که یا کارهای مشاوره درسی و برنامه ریزی تحصیلی را خودشان انجام می دهند و یا از یک تیم متخصص که دارای تحصیلات مرتبط می باشد با سابقه کاری بالا استفاده می کند.

در گروه آموزشی پرتوی شما با هیچ دانشجویی برای مشاوره و برنامه ریزی رو به رو نخواهید شد و خدمات کاملا اصولی و تخصصی دریافت می کنید. و می توان گفت تنها مرکز مشاوره ای در کل تهران می باشد که برنامه ریزی و جلسات مشاوره با شخص دکتر پرتوی می باشد و ایشان تنها نظارت ندارند؛ بلکه تمامی اقدامات در در پکیج های ویژه مشاوره خودشان انجام می دهند.

هزینه مناسب با هر سلیقه و بودجه خانواده ها

مرکز مشاوره درسی دکتر پرتوی در شعبه صادقیه مناسب با هر پایه و رشته ای و هر سلیقه و بودجه ای خدمات مشاوره درسی و برنامه ریزی ارائه می دهد. اینکار موجب شده است تا تمامی دانش آموزان نه تنها در محدوده غرب بلکه در کل ایران بتوانند از یک مشاور حرفه ای بهره مند گردند.

با کمی تحقیق و جست و جو با هزینه های نجومی مشاوره در محدوده غرب تهران مواجه خواهید شد اما تفاوتی ندارد که تا چه میزان می توان هزینه کنید چرا که هزینه جلسات مشاوره در گروه آموزشی دکتر پرتوی کاملا منقطی و اصولی تعریف شده است.

برخی از خدمات گروه آموزشی دکتر پرتوی عبارتد از:

در ادامه به برخی از خدمات مشاوره تحصیلی در صادقیه در مرکز مشاوره دکتر پرتوی اشاره می کنیم تا با آنها بیشتر آشنا شوید  و خدمات آموزشی مناسب خودتان را انتخاب نمایید:

1) برنامه ریزی درسی خصوصی توسط دکتر پرتوی

1) جلسه مشاوره هفتگی  2) آنالیز درسی 3) آموزش نکات مشاوره ای 4) برنامه ریزی هفتگی کاملا فردی و شخصی سازی شده 5) هفته ای 2 مرتبه پیگیری و پشتیبانی
6) ارائه جزوه و نمونه سوال 7) آزمون ماهانه 8) ارائه فیلم آموزشی 9) آموزش محاسبات سریع 10) آموزش تندخوانی

 

2) انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد

1) برگزاری جلسات خصوصی معرفی رشته ها 2) هدف گذاری و تست شخصیت شناسی
3) چیدمان کد رشته ها و تکمیل فرم انتخاب رشته در 2 جلسه توسط دکترپرتوی به صورت کاملا خصوصی 4) جلسه تحلیل وبررسی انتخاب رشته در حضور اولیا

 

3) برنامه ریزی درسی اقتصادی 

1) جلسه مشاوره درسی توسط مشاوران ارشد 2) آموزش و ارائه پکیج نکات مشاوره درسی 3) برنامه ریزی شخصی سازی شده و کاملا فردی ماهانه
4) هفته ای یک مرتبه پیگیری و پشتیبانی 5) ارائه جزوات درسی  6) ارائه نمونه سوال برای یادگیری بیشتر 

 

4) انتخاب رشته نهم به دهم 

1) برگزاری تست های شخصیت شناسی معتبر توسط روانشناس 2) تحلیل و بررسی تست ها توسط روانشناس 3) جلسه مشاوره خصوصی با دانش آموز و اولیا جهت تحلیل تست
4) انتخاب رشته  مناسب دانش آموز 5) معرفی رشته های تحصیلی و ارائه کتاب معرفی رشته ها  6) پیگیری و پشتیبانی نامحدود

5) تدریس خصوصی 

1) انتخاب دبیر بر اساس ویژگی های شخصیتی دانش آموز 2) برگزاری جلسات تدریس خصوصی در منزل

آدرس مرکز مشاوره تحصیلی در صادقیه

حال که با موسسه دکتر پرتوی به عنوان نام آشنا ترین و با کیفیت ترین مجموعه مشاوره ای در غرب تهران و صادقیه آشنا شدید برای اطلاع از آدرس دقیق و هماهگی برای جلسه مشاوره چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین لطفا در واتس آپ پیام دهید تا هماهنگی و رزور جلسه مشاوره شما انجام پذیرد.

مشاوره در واتس آپ

 

امتیاز دهی از راست به چپ است.❤️
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.