کتاب های انتشارات قلم چی

کتاب های آبی قلم چی

کتاب های آبی معروف قلم چی کتاب هایی است که برای هر درس به صورت جداگانه موجود است و تست های اموزشی و درسنامه دارد . سطح تست های کتاب های آبی قلم چی خیلی بالا نیست .

کتاب های سه سطحی

این کتاب ها در سه سطح متوسط ، دشوار و خیلی دشوار سوال دارند که هر دانش اموز بر اساس سطحی که دارد می تواند این سوالات را پاسخ دهد علاوه بر این موضوع این کتاب ها سوالاتش بر مبنای سوالات پر تکرار و مهم و با جامعه آماری بالا قرار گرفته است .

کتاب های انتشارات قلم چی
کتاب های انتشارات قلم چی

کتاب های سبز

–       این کتاب ها با هدف توضیح و تفسیر کتاب درسی و با تسلط بر تمرین های تشریحی بیان شده است در این کتاب ها سوالات تشریحی وجود دارد و متن درس با یک درسنامه توضیح داده شده است .

کتاب های پیمانه ای

در این کتاب ها سوالات پر تکرار هر درس ارائه شده است که حالت جمع بندی برای دانش آموزان دارد در تمامی سوالات مهم و پر تکرار آزمون ها و کنکور های سراسری در این کتاب ها گنجانده شده است که برای جمع بندی پایانی و مرور مناسب است .

کتاب های انتشارات قلم چی
کتاب های انتشارات قلم چی

کتاب های زرد

این کتاب ها کنکور های چند سال اخیر را همراه با پاسخ نامه دارد . این کتاب ها شبیه دور دنیا در 4 ساعت گاج است که فقط کنکور های سالهای قبل را گرد هم جمع آوری کرده است .

کنکور هنر

–       تنها مجموعه ای که برای رشته هنر کتاب های تخصصی در دروس تخصصی به چاپ رسانده است انتشارات قلم چی است و همچنین آزمون قلم چی نیز تنها آزمونی است که برای کنکور زبان تخصصی و کنکور هنر آزمون آزمایشی برگزار می کنند برای همین اگر متقاضی رشته هنر هستید و می خواهید در کنکور هنر شرکت کنید حتما حتما از کتاب های انتشارات قلم چی کمک بگیرید .

کتاب های انتشارات قلم چی
کتاب های انتشارات قلم چی

فلش کارت

از دیگر موارد نشر قلم چی فلش کارت های مربوط به هر درس است که نکات مهم هر درس در قالب برگه های کوچک با عنوان فلش کارت در بازار ارائه می شود که مناسب برای مرور سریع در جاهایی است که امکان مطالعه ندارید مثل مترو و اتوبوس و ..

مقاطع ابتدایی و دوره اول

–       انتشارات قلم چی علاوه بر کتاب های گفته شده در دوره دوم دبیرستان در دوره اول دبیرستان و ابتدایی نیز کتاب های زیادی در زمینه تست و تشریحی منتشر کرده است .

کتاب های انتشارات قلم چی
کتاب های انتشارات قلم چی

کتاب های تیزهوشان

–       همچنین کتاب های قلم چی در زمینه تیز هوشان و سوالات بالاتر از سطح کتاب و برای آمادگی برای آزمون تیز هوشان هم وجود دارد که می تواند کمک کننده دانش آموزان تیزهوشانی باشد .

امتیاز دهی از راست به چپ است.❤️