دانلود رایگان دفتر برنامه ریزی
سلام بچه ها براتون فایل دفتر برنامه ریزی رایگان رو قرار دادم تا بتونید به سبک بچه های گروه آموزشی پرتوی برنامه ریزی کنید و درس بخونید . البته دفتر برنامه ریزی اصلی ما که شما رو بی نیاز می کنه از وجود هر مشاوری هم وجود داره اما اگر می خوای یه دفتر برنامه ریزی استاندارد داشته باشی و بتونی ساعت مطالعه و تست هات ثبت کنی و روند درسی ات رو بررسی کنی می تونی این دفتر برنامه ریزی رو به صورت کاملا رایگان دانلود کنی .

 

ویژگی های یک دفتر برنامه ریزی استاندارد :

یک دفتر برنامه ریزی باید در ابتدا برای ثبت میزان مطالعه هر مبحث و تعداد تست برای هر مبحث فضا داشته باشه . که شما بتونید روند روزانه و هفتگی خودتون رو بررسی کنید . و بتونید ببینید که چه میزان مطالعه کرده اید و چه میزان تست زده اید .

ویژگی دفتر برنامه ریزی گروه آموزشی پرتوی :

در این دفتر برنامه ریزی ما دو جدول جداگانه رو تدارک دیدیم که شما بتونید میزان مطالعه و تست خودتون رو کاملا جداگانه ثبت کنید چرا که در هر درس بنا به نوع آن درس میزان تخصیص مطالعه و تست تفاوت دارد . برای همین برای مطالعه و برای میزان تست صفحات جداگانه در نظر گرفته شده است .

دفتر برنامه ریزی رایگان

خب در این صفحات شما می توانید که دروس اختصاصی خودتان رو بنا به هر رشته ای دارید وارد نمایید و میزان مطالعه اتون رو ثبت کنید این جدول مخصوص واحد هایی است که در آن ها تست کار نشده است . هدف از طراحی این صفحه در این است که شما سعی کنید در هر هفته بازه های بدون تست را کمتر کنید و در هر واحد حداقل میزان کمی تست برای تسلط داشته باشید.

 

مشاوره و برنامه ریزی درسی

برای هر درس چه میزان باید مطالعه کرد و چه میزان باید تست زد ؟

اگر درس شما جز دروس تمرینی مطالعه است مثل ریاضی ، فیزیک ، مسائل شیمی ، قواعد عربی و گرامر زبان و …. باید حدودا 80 درصد مطالعه به تست اختصاص پیدا کند و حدودا 20 درصد رو روی مطالعه بگذارید تا سریعا بتونید مروری بر جزوه داشته باشید و خیلی سریع تست های آموزشی رو شروع کنید . اما اگر دروس خواندنی دارید مثل دینی  و زیست و بخش های خواندنی شیمی و دروس تخصصی رشته انسانی باید این نسبت برعکس شود یعنی 80 درصد مطالعه و 20 درصد تست .

 

دفتر برنامه ریزی رایگان

در این جدول هم می تونید که میزان مطالعه تستی خودتون رو ثبت کنید این کار آنالیز درسی شما را بسیار راحت تر می کند برای اینکه مشاور می تواند در یک نگاه متوجه شود که شما چه میزان در طول هفته تست زده اید و آیا روند مطالعه شما صحیح بوده است . در اصل دفتر برنامه ریزی نقش یک مشاور آنالیزور را برای شما ایفا می کند . و در پایان هر روز میزان مطالعه و تست خود را جمع می بندید و در پایان هفته نمودار رشد و نزول خود را ثبت می کنید .

برنامه ریزی عید

یک دفتر برنامه ریزی چه بخش های دیگری لازم است داشته باشد ؟

علاوه بر بخش ثبت اطلاعات مطالعه ای و تستی شما یک دفتر برنامه ریزی باید صفحه ای داشته باشد تا بتوانید میزان پیشروی دروس خود را ثبت کنید به طور مثال اینکه شما در طول یک هفته چقدر از بودجه که در نظر داشتید را مطالعه کرده اید یا اینکه چه میزان از تست ها را زده اید و چه میزان باقی مانده است این به شما کمک می کند که یک نقشه راه داشته باشید که در هفته جدید چه مباحثی باید در الویت مطالعه ای شما قرار بگیرد .

 

دفتر برنامه ریزی رایگان

 

دقیقا در این صفحه شما میزان مباحث مطالعه شده از بودجه بندی خود که می تواند مبنای آن تدریس دبیر باشد یا می تواند بودجه آزمون آزمایشی شما باشد را یادداشت می کنید و همچنین میزان مباحث مطالعه شده علاوه براین میزان تست های زده شده و میزان تست های باقی مانده را یادداشت می کنیم تا خود شما هم بدانید که چه میزان از فعالیت های شما در جریان است .

هدف از صفحه بودجه بندی در دفتر برنامه ریزی چیست  ؟

این کار به شما جهت می دهد و کمک می کند که بتوانید انرژی بگیرید از حجم مطالعه شده یا اگر خدای ناکرده تنبلی کرده اید و اهمال کاری کرده اید به خودتان بیایید و در هفته بعدی جبران کنید .

 

دانلود رایگان دفتر برنامه ریزی

 

همچنین در قسمت های دیگر صفحه برنامه ریزی با صفحه یادداشت ها در ارتباط هستید که جملات انگیزشی ، کارهای هفته و امتحانات خود را ثبت می کنید همچنین مشاور شما که میتواند از مشاوران مجموعه ما نیز باشد برای شما نظرات مثبت و منفی خود را ثبت می نمایند تا بتوانید در هفته های بعدی کیفیت خود را افزایش دهید .

دانلود رایگان دفتر برنامه ریزی

در صفحه آخر هر هفته شما یک نمودار دارید که به عملکرد روزانه خود از 100 نمره می دهید و در پایان هفته یک نمودار از آن را رسم می کنید که روند رشد و نزول خود را ببینید و بتوانید در هفته ای بعدی آن را اصلاح نمایید . همچنین می توانید یک بازی و سرگرمی هم داشته باشید و جدول سودوکو حل کنید که بازی و ریاضی برای افزایش بازدهی مغز می باشد .این صفحات برای هر هفته تکرار می شود و شما می توانید در همه هفته ها از آن بهترین استفاده را نمایید .

بهرزو باشید .

برای دانلود دفتر برنامه ریزی رایگان فرم زیر را پر کنید.

 

 

4.7/5 - (35 امتیاز)
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *