مشاوره پایه دهم و یازدهم

 

سال دهم و سال یازدهم برای قبولی در رشته و دانشگاه های بسیار خاص اهمیت بالایی دارد.  شاید باورتون نشه اما تمام افرادی که توانستند در سال کنکور رتبه های بسیار خوبی کسب کنند در سال های دهم و یازدهم حتی مطالب سال دوازدهم را نیز جمع بندی کرده اند . برای همین اگر به دنبال قبولی در رشته های پزشکی و دارو سازی و دندان پزشکی هستید باید از سال دهم بسیار خوب جمع بندی نمایید .در بخش دپارتمان مشاوره دهم و یازدهم ما به شما اطلاعات مفیدی داده میشود که میتواند سرنوشت تحصیلی شما را تغییر دهد.

یک نکته بسیار مهم :

آیا می دانستید نه فقط برای رشته تجربی بلکه برای رشته ریاضی و انسانی هم باید تبدیل به ابر قهرمان کنکور شوید ؟؟؟

در سال های گذشته هم حتی رتبه 69 کنکور سراسری در رشته روانشناسی دانشگاه تهران پذیرفته نشده است . پس لطفا بجنبید و تمام انرژی خود را به کار ببندید تا بتوانید به بهترین ها دست پیدا کنید .

 

 

 

برنامه ریزی خوب برای پایه دهم و یازدهم چه ویژگی هایی دارد ؟

دانش آموز پایه دهم و یازذهم در رشته های تجربی ، ریاضی و فنی  ، انسانی باید با یک برنامه ریزی دقیق و مدون شده به پیش برود برای همین موضوع باید از همین ابتدا آموزش ببیند که چه مواردی را در برنامه ریزی خود باید رعایت نماید .

  • داشتن استراتژی بلند مدت :

یک برنامه ریزی خوب باید یک استراتژی بلند مدت برای هر دانش آموز پایه دهم یا یازدهم داشته باشد . حال سوال اصلی در این است که استراتژی بلند مدت یعنی چه ؟ استراتژی بلند مدت یعنی تعیین هدف و داشتن مقصد مشخص دانش آموزی که هدف ندارد در یک کلمه آینده ای ندارد . شما باید بدانید که در ادامه زندگی خود به کجا می خواهید برسید . برای همین اولین قدم داشتن هدف و استراتژی است .

آیا هدف خودت را مشخص کرده ای ؟

ایا از انتخاب هدف خودت مطمئن هستی ؟

آیا مسیر کوتاه رسیدن به هدف خودت را می دانی ؟

برای رسیدن به هدفت تا به حال چه کار هایی انجام داده ای ؟

دپارتمان مشاوره دهم و یازدهم

  • داشتن استمرار و تکرار :

قدرت تکرار را دست کم نگیرید . ادیسون در کشف لامپ 999 مسیر را امتحان کرد و با شکست مواجه شد . برای رسیدن به هر هدفی بایدتلاش کرد و در راه این تلاش شکست را هم پذیرفت شعارگونه صحبت نمی کنم اما  اگر از تمام افراد موفق سوال کنید راز و روز موفقیت خودشون رو در تلاش مستمر و پایدار می مانند . اگر در یک آزمون نتیجه نگرفتی نا امید نشو از هدفت پا پس نکش . اگر بخواهم در یک کلمه رمز موفق شدن را بگویم باید بگویم که تکرار ، تکرار ، تکرار

برای تعیین هدف و اطمینان از استراتژی بلند مدت با مشاوران ما در ارتباط باشید : 22141820 – 09207278684

  • رعایت اصول برنامه ریزی :

برنامه ریزی بر خلاف تصوری که وجود دارد بسیار سخت و پیچیده است و برای هر فرد دارای یک اصول است که باید حتما رعایت شود به طور مثال همگامی با سرعت مطالعه بسیار مهم است . هر فردی باید بتواند سرعت مطالعه خود را پیدا کند و با آن همگام شود . اگر سرعت مطالعه با سرعت شما همگام نشود  نمی توانید به اصل بالا که تکرار و تکرار و تکرار است دست پیدا کنید. برای همین موضوع باید بتوانید که با کمک یک مشاور و یک همراه حتما به سرعت ایده آل خود در مشاوره دست یابید .

یکی دیگر از اصول بسیار مهم در مشاوره درسی در سال های پایه مهارت یابی است . به طور مثال شما باید در همه جهات درسی به مهارت های ویژه خودتان دست پیدا کنید  که شامل مهارت تست زنی ، مهارت مطالعه ، مهارت کد گذاری ، مهارت های حافظه ، مهارت های همگامی با آزمون ها ، مهارت های پاسخ دهی ، مهارت های افزایش تمرکز و دقت ، مهارت های یادگیری آسان و هزاران مهارت دیگر دست پیدا کنید.

سوال ؟؟؟؟

چرا باید در سالهای پایه اینقدر به اصول و مهارت های درسی دست پیدا کنیم و از سالهای پایه اینقدر سختی بکشیم ؟؟؟؟

خیلی از داوطلبان متقاضی آزمون سراسری نمی دانند که در سال دوازدهم فرصت کافی برای دست یابی به این مهارت ها را ندارند شما باید به مهارت های مورد نیاز خودتون در سال دهم و یازدهم دست پیدا کنید تا در سال دوازدهم فقط و فقط با یک تکنیک به پیش بروید : تکرار

 

 

  • ایجاد یک نقطه اطمینان 100 درصد :

اگر می خواهی که جز روپوش سفیدان باشی و روی صندلی پزشکی دانشگاه تهران یا شهید بهشتی باشی یا عشق دانشگاه شریف و امیر کبیر هستی یا رویای روانشناسی و حقوق در سر داری حتما باید برای خودت یک نقطه اطمینان 100 داشته باشی .

ببین یک درس رو از همین سال دهم یا یازدهم خوب سفت نگه دار یعنی نیمی از مطالعه روزانه ات رو به این درس ها اختصاص بده . یه درس توی اختصاصی یه درس توی عمومی انتخاب کن و فقط روی اون درس تمرکز کن جوری که بتونی با اعتماد به نفس ازش حرف بزنی همین درس ها می تونه نجات بخش تو باشه .

اگر نمی دونی چجوری باید توی برنامه ات تعادل ایجاد کنی و به نقطه اطمینان 100 توی کنکور سراسری برسی با مشاوران ما در ارتباط باش و از راهنمایی هاشون استفاده کن. 22141820 -09207278684

مشاوره وبرنامه ریزی دهم و یازدهم

یکی از آیتم هایی که در جلسات مشاوره با مشاوران ما می تونی به راحتی به دست بیاری در این است که می تونی به منابع بسیار خوبی دست پیدا کنی و از جزوه های رتبه های برتر مجموعه استفاده کنی یا با دبیران بسیار خوبی در ارتباط باشی این کار به تو کمک می کنه که بتونی از همین دهم و یازدهم برگه موفقیت خودت رو امضا کنی .

انتخاب یک مدرسه یا آموزشگاه خوب حدودا 20 درصد سهم در موفقیت تو داره و یادت باشه که سال دوازدهم ریسک بسیار بالایی داره که مدرسه ات رو عوض کنی پس از همین سال های پایه باید به خوبی استفاده کنی و یه مدرسه یا آموزشگاه خوب رو انتخاب کنی .

 

برای این کار می تونی از یک جلسه مشاوره با آقای پرتوی عزیز استفاده کنی که بهت بگن که چه مدرسه ای خوبه و وارد چه آموزشگاهی بشی می تونی پیشرفت زیادی بکنی .

 

برنامه ریزی فردی برای هر دانش آموز در سال دهم یا سال یازدهم به خصوص بچه های رشته تجربی اهمیت خیلی خیلی بالایی داره مشکل همه بچه ها در این هست که وقتی به سال آخر می رسند تازه اهمیت مشاوره و برنامه ریزی درسی رو درک می کنند و براشون جدی می شه اما آموزش مهارت برنامه ریزی و همگامی با برنامه ریزی از سال های پایه شکل می گیره اگر از همون سال دهم یاد نگیری چجوری باید درس بخونی مطمئن باش که دیگه نمی تونی .

برای همین ما یه شما یک هفته مشاوره و برنامه ریزی رایگان می دیم تا به مهارت و کیفیت مشاوران ما اطمینان کنی و بدونی که کلید قبولی تو فقط و فقط در دست یک فرد ماهر به مباحث مشاوره است .

 

دپارتمان مشاوره دهم و یازدهم دپارتمان مشاوره دهم و یازدهم

نمونه برنامه ریزی 3روزه یکی از داوطلبان تحت پوشش مرکز مشاوره رتبه شو

 

آزمون آزمایشی یکی از مواردی است که اکثر دانش آموزان دغدغه آن را دارند اما لازم به ذکر است که مشاوران ما به شما می گویند که بر اساس برنامه ای برای شما متناسب با هدفتان در نظر گرفته اند در چه آزمون آزمایشی شرکت کنید بهتر است و با برنامه ریزی های شما هماهنگ تر است.

یکی دیگر از دغدغه ها افزایش تراز و درصد بچه ها در آزمون های آزمایشی است افزایش ضریب کیفیت پاسخ دهی اصلی ترین روشی است که یک مشاور باید به یک دانش آموز آموزش دهد .

متاسفانه خیلی از دانش آموزان ماه ها با یک برنامه ریزی درس می خوانند اما درصد و تراز آنها کوچکترین افزایش ندارد یا مشاوران آنها را به شرکت در آزمون آزمایشی ترغیب نمی کنند اما نکته جالب در این است که شما باید کیفیت مطالعه خود را در نتیجه آزمون های خود ببینید . برای همین منظور تنها مجموعه آموزشی که شما می توانید رشد و افزایش تراز د درصد خود را ببیند گروه اموزشی پرتوی است .

برای هماهنگی و رزرو جلسات مشاوره با شماره های 22141820 – 09207278684 تماس حاصل نمایید .

جلسات مشاوره دانش آموزان پایه دهم و یازدهم به چه صورت است ؟؟؟؟

 

شما می توانید برای راحتی در انتخاب از پکیج های متفاوت گروه آموزشی پرتوی استفاده نمایید و از خدمات فوق العاده این مرکز استفاده نمایید .

پکیج شماره 1 ( کم هزینه ) پکیج شماره 2 ( اقتصادی ) پکیج شماره 3 ( تضمینی و ویژه )
*در ماه یک جلسه مشاوره فردی

*دریافت 1 مرحله برنامه ریزی

*8 مرتبه پشتیبانی در ماه

*آزمون و نمونه سوال هفتگی

 

 

 

ماهانه 500 هزار تومان

مشاور: مشاوران ارشد مجموعه

*2جلسه مشاوره فردی در ماه

*دریافت 2 مرحله برنامه ریزی

*16 مرتبه پشتیبانی در ماه

*آزمون و نمونه سوال هفتگی

*دریافت فیلم آموزشی در دروس ضعیف

 

ماهانه 900هزار تومان

مشاور: مشاوران ارشد مجموعه

مشاور ارشد و نظارت : آقای دکتر پرتوی

*4جلسه مشاوره و برنامه ریزی فردی

*انالیز درسی

*دریافت 4مرحله برنامه ریزی در ماه

*دریافت 25 مرحله پشتیبانی در ماه

*آزمون و نمونه سوال 3 بار در هفته

*ماهانه 1 جلسه با روانشناس

*دریافت فیلم آموزشی در همه دروس

*تضمین قبولی

 

ماهانه 1500000تومان

مشاور : اقای دکتر پرتوی

 

چگونه می توانیم عضو آکادمی کنکوری های گروه آموزشی پرتوی شویم ؟؟؟؟

دانش آموزانی که عضو آکادمی گروه آموزشی پرتوی می شوند به صورت 100 درصد در رشته و دانشگاه دلخواهشان قبول خواهند شد . برای این منظور شما باید عضو این آکادمی شوید که تنها راه آن به این صورت است که شما با مشاوران مجموعه تماس می گیرید و در خواست یک هفته مشاوره رایگان می کنید در این یک هفته مشاوران به شما برنامه می دهند و با شما در ارتباط هستند و روانشناس مجموعه از شما تست های آموزشی می گیرد اگر در این تست ها موفق شوید و در یک هفته مشاوره رایگان مشاور شما از شما رضایت داشته باشد عضو آکادمی ما می شوید و از تمامی خدمات ما به صورت ویژه استفاده می نمایید .

فقط کافی است بدانید که سالانه ده نفر از دانش اموزان دهم و یازدهم عضو این آکادمی می شوند .

پس همین حالا با ما در تماس باشید . 22141820 09207278684

در دپارتمان مشاوره دانش آموزان دهم و یازدهم چه خدماتی دریافت می کنید؟

مشاوره و برنامه ریزی پشتیبانی رفع اشکال منابع کمک آموزشی نمونه سوال
آنالیز درسی جلسه مشاوره خصوصی مدیریت زمان فیلم آموزشی جزوه
جلسات انگیزشی جلسه با روانشناس تند خوانی تقویت حافظه آزمون
هدفمندی مدیریت زمان روش های مطالعه روش های تست زنی مهارت آزمون دادن
افزایش ضریب کیفیت افزایش درصد افزایش تراز جمع بندی امتحانات نهایی تغذیه
مقابله با مشکلات خواب Mind map 2000 تست در هفته جلسه با اولیا قبولی 100%

 

دهمی ها و یازدهمی ها همین حالا به دپارتمان مشاوره ما بپیوندید

در کنارتون هستیم .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *