هزینه انتخاب رشته کنکور

در انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد بخشی به مشاوره انتخاب رشته بر می گردد که هزینه های متفاوتی را بنا به شرایط متفاوت در بر می گیرد. وبخشی به وارد کردن اطلاعات در سایت سازمان سنجش و یا سایت دانشگاه آزاد مربوط می شود. در این بخش می خواهیم هر مرحله انتخاب رشته سراسری و آزاد را از لحاط بحث هزینه انتخاب رشته کنکور مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم و متوجه شویم که بهترین هزینه برای مشاوره انتخاب رشته کنکور چه میزان می باشد.

هزینه انتخاب رشته

داوطلبانی که می خواهند وارد دانشگاه شوند، مرحله مهم انتخاب رشته را پشت سر می گذرانند. اما هزینه های بالا در ارتباط با مشاوره انتخاب رشته و یا خرید کارت های اعتباری انتخاب رشته سوالی است که همیشه از مشاوران کنکور پرسیده می شود. بنا براین تصمیم گرفتیم تا تمامی هزینه های انتخاب رشته کنکور را مورد تحلیل و بررسی قراردهیم .

هزینه انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش

زمانی که شما انتخاب رشته خود را برای دانشگاه های سراسری انجام داده اید و حال فرم 150تایی انتخاب رشته خود را می خواهید در سایت سازمان سنجش وارد نمایید. برای ورود این اطلاعات و کد رشته ها نیازی به پرداخت هزینه و یا خرید کارت اعتباری ندارید. چرا که در زمان ثبت نام کنکور هزینه آن را پرداخت کرده اید. بنابراین هزینه انتخاب رشته کنکور در سایت سازمان سنجش رایگان می باشد.

هزینه انتخاب رشته در سایت دانشگاه آزاد

برخلاف انتخاب رشته سراسری اگر بخواهید کد رشته های خود را در سایت دانشگاه آزاد وارد نمایید، چه در رشته های با کنکور و چه بدون کنکور برای هر انتخاب رشته خود باید یک کارت اعتباری جداگانه تهیه نمایید تا اجازه وارد کردن کد رشته ها و ثبت آنها را در سیستم داشته باشید.

هزینه خرید کارت اعتباری دانشگاه آزاد هر ساله متغیر می باشد اما در سال گذشته برای هر مجموعه انتخاب رشته 54هزار تومان برآورد شده بود.

نکته !!!!

1- اگر در زمان ثبت نام کنکور گزینه علاقه مندی به شرکت در دوره پیام نور و غیر انتفاعی را انتخاب نکرده اید، در زمان انتخاب رشته می توانید برای خرید کارت اعتباری آن از طریق سایت سنجش اقدام نمایید و کد رشته های پیام نور و غیر انتفاعی را نیز در انتاخب رشته خود قرار دهید.

2- همچنین آن دسته از داوطلبان علاقه مند به انتخاب رشته های فرهنگیان، باید در زمان انتخاب رشته نیز کارت علاقه مندی شرکت به دانشگاه فرهنگیان را تهیه نمایند.

هزینه مشاوره انتخاب رشته کنکور

صحبت های بالا در مورد خرید کارت اعتباری برای انتخاب رشته و وارد کردن کد رشته ها در سایت سنجش و دانشگاه آزاد بود. اما برای انجام دادن یک انتخاب رشته نیاز به جلسه مشاوره می باشد که مشاور های زیادی و مراکز مشاوره متعددی برای انجام انتخاب رشته با هزینه های متفاوتی وجود دارد.

هدف ما شناخت هزینه های مشاوره انتخاب رشته کنکور و بررسی خدمات مناسب برای انتخاب رشته می باشد. از این رو در کنار هزینه های انتخاب رشته مراکز مشاوره انتخاب رشته به بررسی خدماتی که شما در زمان انتخاب رشته دریافت می کنید هم می پردازیم.

هزینه های نجومی انتخاب رشته

خیلی از مراکز مشاوره تحصیلی به دلیل ضرورت انتخاب رشته و حساسیت بالایی که دارد، هزینه های هنگفتی را از خانواده ها دریافت می کنند که به دلیل تبلیغات های بسیار و شعار هایی است که خیلی مصداق ندارد و همگام با واقعیت نیست. برای همین اگر می خواهید در زمینه انتخاب رشته هزینه ای پرداخت کنید، باید به موارد زیر توجه کافی داشته باشید.

هزینه نجومی انتخاب رشته

1- انتخاب رشته خود را به دست افراد ناشناس ندهید

زمانی که به مراکز مشاوره مراجعه می کنید، به اعتبار نام موسس وارد آن مجموعه می شوید و هزینه پرداخت می کنید اما در زمان انتخاب رشته با افرادی رو به رو می شوید که آشنایی با آنها ندارید و توسط آموزش های کوتاه مدت انتخاب رشته را آموزش دیده اند. برای همین موضوع این افراد به هیچ عنوان حتی با هزینه های کم هم برای انتخاب رشته کنکور قابل اعتماد نیستند.

2- انتخاب رشته توسط دانشجویان

خیلی از افرادی که در رشته های خوب و دانشگاه های معتبر تدریس می کنند، دست به کار انتخاب رشته می زنند. وشاید هزینه های بالایی نیز دریافت نکنند اما دانش آموزان تصور می کنند چون خود آن فرد دانشجو پزشکی است پس دلیلی است تا او هم پزشکی قبول شود. اما اصلا چنین نیست.

انتخاب رشته نیاز به تجربه کافی دارد تا بتوان به نحوی آن را انجام داد که قبولی فرد قطعی باشد و در زمان اعلام نتایج با عنوان مردودی مواجه نشد. برای همین دانشجویان افراد مناسبی برای انتخاب رشته کنکور نیستند.

3- انتخاب رشته در مراکز شلوغ

خیلی از مراکز انتخاب رشته ساعت ها فرد را معطل می کنند تا کار او را انجام دهند. اما شلوغی بیش از حد مراکز مشاوره که این روزها جز تبلیغات شده است؛ می تواند موجب شود تا دقت و تمرکز در زمان انتخاب آینده فرد به شدت کاهش یابد.

بنابراین بهتر است با توجه به هزینه ای که برای انتخاب رشته کنکور پرداخت می کنید؛ به مشاوری مراجعه کنید که در کنار تجربه و تخصص و سابقه کاری کافی، زمان مناسب و اختصاصی برای انتخاب رشته شما قرار دهد.

4- عدم توجه به شعار های تبلیغاتی

قبولی در هر رشته توسط رتبه و بررسی های سازمان سنجش صورت می گیرد و هیچ مشاوری نمی تواند کاری کند تا شما با رتبه 40هزار بتوانید رشته پزشکی قبول شوید و تمامی اینها تله های تبلیغاتی می باشد.

برای همین مشاور مطمئن مشاوری است که به شما اطمینان دهد که با توجه به رتبه ای که دارید، بهترین رشته ای که می توانید را پذیرفته شوید و اشتباهات در انتخاب رشته شما را از بین ببرد.

5- هزینه های بالا انتخاب رشته دلیل بر کیفیت نیست

خیلی از افراد برای انجام دادن کار انتخاب رشته حدودا هزینه هایی بالای 5میلیون تومان دریافت می کنند. این هزینه های نجومی انتخاب رشته کنکور هیچ تضمینی برای قبولی نیست.

انتخاب رشته مطمئن با هزینه مناسب

در زمان انتخاب رشته هزینه های مشاوره محدودیتی ندارد و هر فردی بنا به سلیقه خود برای انتخاب رشته قیمت گذاری می کند، اما در کنار انتخاب مشاور انتخاب رشته علاوه بر تجربه و کیفیت باید به هزینه مناسب انتخاب رشته کنکور نیز توجه داشت.

در ادامه خدمات منحصر به فرد با هزینه مناسب گروه آموزشی پرتوی را خدمت شما معرفی می کنیم تا بتوانید هم درانتخاب  سراسری و هم در انتخاب رشته دانشگاه آزاد با هزینه ای کاملا مناسب یک انتخاب رشته اصولی و مطمئن داشته باشید.

خدمات انتخاب رشته دکتر پرتوی

با کمی تحقیق متوجه تفاوت ما به نسبت مراکز انتخاب رشته می شوید. اگر برای انتخاب رشته و آینده خود گروه آموزشی دکتر پرتوی را انتخاب کرده اید؛ خدمات مشاوره ای انتخاب رشته ای زیر را از ما دریافت خواهید کرد.

هزینه انتخاب رشته

1- انتخاب رشته توسط دکتر پرتوی نه دانشجویان

دکتر پرتوی به هیچ عنوان اینده مهم یک فرد را به دست افراد غیر متخصص نمی سپارد و مهم ترین ویژگی انتخاب رشته در موسسه آموزشی ایشان این است که فقط نظارت پایانی را بر عهده ندارند، بلکه تمامی خدمات انتخاب رشته به صورت کامل توسط ایشان و در جلسات کاملا خصوصی ارائه می گردد.

 

نکته!!

یک نکته بسیار مهم این است که برای اولین بار در ایران گروه آموزشی دکتر پرتوی تنها موسسه آموزشی در زمینه کنکور و انتخاب رشته می باشد که 0تا100انتخاب رشته توسط شخص دکتر پرتوی اتفاق می افتد و ایشان فقط نظارت پایانی را برعهده ندارند.

 

2- تضمین انتخاب رشته مطمئن

ما جادوگر نیستیم و قرار هم نیست معجزه کنیم تا با رتبه های خیلی بد رشته ها و دانشگاه های خوب قبولی بدهیم. صداقت شرط اول یک مشاور حرفه ای در انتخاب رشته می باشد. برای همین ما به شما تضمین می دهیم با توجه به رتبه ای که کسب کرده اید، بهترین انتخابی که می شود را در دانشگاه پذیرفته شوید.

3- احترام به زمان اولیا و دانش آموزان

برای کسب درآمدهای آنچنانی تعداد زیادی دانش آموز درزمان انتخاب رشته نمی پذیریم. بلکه برای هر دانش آموز به صورت جداگانه و خصوصی زمان می گذاریم تا کیفیت انتخاب رشته افزایش یابد. این کار موجب افزایش تمرکز و کیفیت در زمان انتخاب رشته می شود.

4- هزینه مناسب انتخاب رشته

با توجه به آنکه 0تا100جلسات شما به صورت خصوصی و توسط دکتر پرتوی انجام می شود، هزینه ای که پرداخت می کنید به نسبت خیلی از مشاوران و دانشجویانی که کار انتخاب رشته انجام می دهند، کمتر و به صرفه تر می باشد و فقط با پرداخت 2میلیون تومان می توانید یک انتخاب رشته خیلی اصولی و دقیق داشته باشید.

انتخاب رشته دکتر پرتوی

 

 

امتیاز دهی از راست به چپ است.❤️
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.