بهترین مشاور انتخاب رشته در تهران

 یکی از مسائل سرنوشت ساز برای هر دانش آموزی ، کنکور و انتخاب رشته کنکور است. پس فقط 5 دقیقه زمان بزار و تا انتها همراه من باش تا نکات مهم و تاثیر گذار در انتخاب رشته رو یاد بگیری.

اهمیت انتخاب رشته کنکور با نتیجه خود کنکور برابری میکند و میتوان گفت حتی گاهی بیشتر اهمیت دارد.  انتخاب رشته فرایندی بسیار مهم و حساس است که یک اشتباه کوچک میتواند سرنوشت دانش آموز را دگرگون کند، چراکه آینده شغلی دانش آموزان به دانشگاه و رشته ای که در آن تحصیل میکنند بستگی دارد .  به همین دلیل است که دانش آموزان و خانواده های محترمشان در انتخاب رشته بسیار استرس دارند و به دنبال بهترین مشاور انتخاب رشته میگردند.

گروه آموزشی پرتوی این افتخار را دارد که در 5 سال  اخیر به عنوان تنها مجموعه آموزشی در زمینه انتخاب رشته با بالاترین امتیاز بر اساس اعتماد وصداقت طبق نظر سنجی مردمی فعالیت کرده باشد.

این فرصت ویژه را از دست ندهید!

می تونی با پرکردن فرم زیر در یک جلسه مشاوره رایگان

به صورت خصوصی با شخص دکتر پرتوی به صورت مستقیم صحبت کنی تا بتونی یه تصمیم خوب بگیری

 

 

انتخاب یک مشاور انتخاب رشته نیز کار آسانی نیست و شما در زمان انتخاب رشته با تعداد زیادی مشاور روبه رو میشوید که شما را به همایش های خود دعوت میکنند و خود را بهترین مشاور انتخاب رشته معرفی میکنند. همین مساله باعث میشود خانواده ها بیشتر گیج شوند و گاهی گول تبلیغات را بخورند و در نهایت متوجه اشتباهشان شوند.

 

باید بدانید بهره گرفتن از مشاوره زمانی سودمند خواهد بود  که مطمئن باشید فرد مشورت دهنده ، از آگاهی و اطلاعات کافی نسبت به این امر برخوردار است و چندین سال سابقه انتخاب رشته را دارد . همچنین از تغییراتی که هر ساله در روند انتخاب رشته به وجود می آید آگاه باشد.

 

بیشتر بخوانید : انتخاب رشته رایگان

 

اگر شما از نتیجه کنکور خود رضایت ندارید و با دیدن نتیجه شکه شدید ، به این نکته توجه کنید که در این مرحله فقط وجود یک مشاور انتخاب رشته خوب میتواند به شما کمک کند تا شما باتوجه به رتبه و درصد هایتان ، بهترین انتخاب رشته را داشته باشید. چراکه  شما برای انجام این کار نیاز به داده های اولیه دارید، در واقع یک مشاور نیز با توجه به مواردی مثل ( رتبه ی اخذ شده، علایق و استعداد ها، رشته / شهر هایی که امکان قبولی در آن ها زیاد می باشد و ….) سعی می کند فرد دانش آموز را راهنمایی نماید.

مشاوره انتخاب رشته در تهران

یک مشاور انتخاب رشته خوب چه اطلاعاتی را در اختیار دانش آموزش قرار میدهد؟

 • آشنایی با قسمت های مختلف کارنامه
 • نقش سهمیه مناطق و شهدا و ایثارگران و مناطق محروم در انتخاب رشته
 • بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری
 • آشنایی با امکانات و هزینه ها و شهریه های دانشگاه های دولتی روزانه، شبانه، دانشگاه های غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس های خودگردان یا بین الملل و دانشگاه آزاد
 • نحوه صحیح انتخاب رشته کنکور سراسری، انتخاب دانشگاه
 • نحوه صحیح چینش انتخاب ها در انتخاب رشته کنکور سراسری
 • توضیحات لازم در رابطه با دفترچه انتخاب رشته
 • لیست رشته های پرطرفدار کنکور سراسری
 • لیست دانشگاه های معتبر
 • تراز و رتبه لازم برای قبولی در رشته دلخواه داوطلبین
 • درصد های مورد نیاز جهت کسب رتبه لازم

بهترین مشاور انتخاب رشته

 ویژگی های یک مشاور انتخاب رشته خوب

 • دارای تجربه کافی در امر انتخاب رشته باشد.
 • انجام انتخاب رشته به صورت دستی: انتخاب رشته هر سال به دلیل تغییر ظرفیت دانشگاه ها،حذف یا اضافه شدن برخی از رشته ها،روش های بومی گزینی،تغییر در سهمیه ها و … با سال های قبل متفاوت است.بنابراین فقط تکیه بر نرم افزار و رتبه های سال های گذشته،انتخاب رشته خوبی را رقم نمی زند.
 • انجام انتخاب رشته توسط تیم متخصص و نه دانشجویان
 • آشنایی با رشته های دانشگاهی،بازار کار،ادامه تحصیل و امکان تغییر رشته به رشته های بهتر و بالاتر
 • اطلاع از آخرین قوانین نظام وظیفه،قوانین پذیرش دانشجو،شرایط انتخاب رشته دانشجویان انصرافی و…
 • انتخاب 150 رشته محل و چینش آن ها بر اساس اولویت دانش آموز و خانواده

 

بیشتر بخوانید : انتخاب رشته غیر حضوری

 

بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور می تواند به کمک اطلاعات سال های قبل،تعداد ظرفیت ها در کنکور سال جاری،تغییرات سهمیه ها و پیش بینی استقبال دانش آموزان از رشته های خاص در همان سال بتواند قبولی فرد را در رشته های خاص حدس بزند.البته همانطور که گفته شد یک مشاور حرفه ای می تواند احتمال قبولی شما را عددی بین 1 تا 99 درصد حدس بزند و معمولا در رتبه های متوسط و بالا قطعیت وجود ندارد.

 

چرا باید با یک مشاور انتخاب رشته حرفه ای مشورت کرد؟

در بعضی موارد دیده شده دانش آموزانی با کسب رتبه ای در حدود 100 تا 500 در هیچ دانشگاهی قبول نشدند. پس از بررسی متوجه شدند که این دانش آموزان فقط دو تا سه را انتخاب کردند و ملاک را بر این گذاشته بودند که در سال های گذشته فردی با چنین رتبه ای در این دانشگاه ها قبول شده است . باید این نکته را به شما متذکر شوم که هر ساله در روند انتخاب رشته تغییراتی صورت میگیرد که فقط یک مشاور انتخاب رشته خوب از آن آگاهی دارد. اگر میخواهید که با توجه به رتبه تان بهترین دانشگاه و رشته قبول شوید ، تنها راه حل ، کمک از یک مشاور با تجربه است. با یک انتخاب رشته اصولی احتمال قبولی شما را به 100 درصد تبدیل کند.

انتخاب رشته حضوری

بهترین مشاوره انتخاب رشته در تهران چه کسی است؟

انتخاب رشته اصولی باید زیر نظر یک متخصص انجام پذیرد؛ مشاور انتخاب رشته باید از تمامی شرایط و ضوابط انتخاب رشته اطلاع کافی داشته باشد. انتخاب رشته باید در چندین فرم پیش نویس شود و همچنین باید الویت علاقه و استعداد، دانشگاه ها و رتبه ها کاملا اجرا شود؛ یک انتخاب رشته خوب انتخاب رشته ای است که بعد از انتشار کارنامه سبز بدانید که قبولی شما بهترین نتیجه ای بوده که می توانستید کسب کنید.

در واقع انتخاب رشته خوب انتخاب رشته ای است که از آن پشیمان نشوید و با توجه به رتبه ای که دارید بتوانید بهترین قبولی را کسب کنید. همچنین مشاور انتخاب رشته شما باید فردی صبور و با حوصله باشد و تمامی نکات را با دقت برای شما توضیح دهد . همچنین محیط انتخاب رشته باید ساکت باشد و تعدد جمعیت کم باشد تا مشاور زمان کافی برای انتخاب رشته شما داشته باشد .

ویژگی های انتخاب رشته در گروه آموزشی پرتوی چیست ؟

گروه آموزشی پرتوی با مدیریت آقای دکتر سید بهروز پرتوی با 12 سال سابقه تخصصی و تالیف سه جلد کتاب تخصصی در زمینه انتخاب رشته یکی از بهترین و معتبر ترین مراکز انتخاب رشته در غرب تهران است که هر ساله دانش آموزان بسیاری در این مجموعه انتخاب رشته انجام می دهند و به نتایج عالی دست پیدا می کنند؛ انتخاب رشته در گروه آموزشی پرتوی دارای ویژگی های زیر است :

1. انتخاب رشته 0 تا 100 توسط آقای دکتر پرتوی :

شما در گروه آموزشی پرتوی با مشاور و دستیار در ارتباط نیستید، در واقع انتخاب رشته با نظارت دکتر پرتوی انجام نمیشود، بلکه به دلیل اهمیت بالای انتخاب رشته، 0 تا 100 انتخاب رشته شما توسط آقای دکتر پرتوی انجام می پذیرد که این امر در سراسر کشور بی نظیر است.

 

2. تضمین کیفیت :

ما به شما تضمین قبولی و تضمین کیفیت می دهیم و به شما قول می دهیم با رتبه ای که کسب کرده اید بهترین قبولی را به دست آورید؛ شعار نمی دهیم که با رتبه های بالا در رشته های پزشکی قبول شوید!!!!! قبولی منطقی و بهترین تتیجه با اجرای یک انتخاب رشته اصولی در انتظار شماست.

 

3. جلسه مشاوره رایگان :

گروه آموزشی پرتوی برای نشان دادن کیفیت خود به شما عزیزان و کمک به تصمیم گیری شما و اینکه بدانید که اصلا انتخاب رشته را انجام دهید یا خیر یا بهتر است سال بعد مجددا کنکور دهید یا خیر یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما برگزار می نماید.

انتخاب رشته حضوری

 

4. هزینه مناسب :

انتخاب رشته در گروه آموزشی پرتوی با هزینه ای کاملا مناسب اجرا می شود ما شرایط اقتصادی خانواده ها را درک میکنیم و به دنبال رضایت شما هستیم نه هزینه های انفجاری

 

5. 2جلسه مشاوره انتخاب رشته :

در گروه آموزشی پرتوی 2جلسه مشاوره انتخاب رشته دارید که تمامی اصول انتخاب رشته به شما توضیح داده می شود و بر مبنای اون چیدمان رشته های شما انجام می پذیرد که تمامی این کار ها و چیدمان انتخاب رشته شما توسط آقای پرتوی انجام می پذیرد .

 

6. تست شخصیت شناسی :

قبل از انتخاب رشته علاقه و استعداد های شما سنجیده می شود و این کار توسط روانشناس مجموعه با دو تا از معتبر ترین تست های روانشناسی انجام می پذیرد و نتیجه و تحلیل و تفسیر دستی این تست به شما کامل طی یک جلسه توضیح داده خواهد شد .

 

7. معرفی رشته های دانشگاهی :

تمامی رشته های دانشگاهی ، بازار کار ، امکان ادامه تحصیل ، واحد های دانشگاهی ، مدت زمان تحصیل ، توانانیی های لازم برای ورود به هر رشته برای شما توضیح داده می شود تا شما با تمامی رشته ها آشنا شوید و بتوانید آگاهانه انتخاب رشته نمایید .

 

ویژگی مشاوره انتخاب رشته خوب

8. مشاوره شغلی :

یکی از منحصر به فرد ترین بخش های انتخاب رشته گروه آموزشی پرتوی مشاوره شغلی است که توسط آقای دکتر پرتوی اتفاق می افتد تمامی راه های مورد نیاز برای موفقیت در یک رشت کاملا به شما توضیح داده می شود بر اساس تیپ شخصیتی شما مشاوره شغلی دریافت می کنید .

 

9. ارائه کتاب معرفی رشته ها :

آقای دکتر پرتوی تنها فردی هستند که در زمینه معرفی رشته های دانشگاهی 3جلد کتاب تخصصی به چاپ رسانده اند و این کتاب به صورت هدیه در زمان انتخاب رشته برای مطالعه و آگاهی بیشتر در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد .

 

10. چیدمان رشته ها بر اساس باکس الویت ها :

تمامی انتخاب های شما از پایین به بالا به روش معکوس الویت بندی می شود تا بهترین قبولی را کسب کنید این یک روش کاملا تخصصی و تضمینی برای شما است .

 

11. صبر و حوصله بالا :

مشاور انتخاب رشته باید فردی با حوصله باشد که نگرانی های شما و خانواده شما را درک کند و به تمامی سوالات شما با حوصله پاسخ دهد و تمامی اطلاعات را دقیق در اختیار شما قرار دهد .

 

12. نظم در جلسات :

یکی از ویژگی های جلسه مشاوره انتخاب رشته در گروه آموزشی پرتوی نظم بالا در انتخاب رشته است اینکه شما زمان اتان به هدر نرود وتا نیمه های شب در پایگاه انتخاب رشته نمانید بسیار مهم است اینکه طبق زمان بندی کار شما انجام شود بسیار اهمیت دارد . که این ویژگی را در جلسات انتخاب رشته گروه آموزشی پرتوی مشاهده می کنید .

 

13. تعداد کم داوطلبان :

ما در گروه آموزشی پرتوی به دنبال کیفیت هستیم موفقیت هر یک از شما برای ما هم موفقیت به همراه دارد برای همین موضوع هر ساله برای انتخاب رشته تعداد کمی از داوطلبان را می پذیریم تا زمان کافی برای هر دانش آموز داشته باشیم و بتوانیم با دقت انتخاب رشته را انجام دهیم شلوغی پایگاه انتخاب رشته به معنای اعتبار نیست تعدد بالا جز کلافگی دانش آموز و خانواده او و معطل شدن و از بین بردن زمان چیز دیگری ندارد مهم ترین اعتبار کسب بهترین نتیجه می باشد .

 

14. تحلیل کارنامه کنکور سراسری و انتخاب رشته بر اساس بومی گزینی :

در گروه آموزشی پرتوی در ابتدا کارنامه شما کامل و با دقت بررسی می شود و انتخاب رشته شما برای هر رشته بر اساس نوع گزینش ان انجام می پذیرد .

 

مشاوران ما در زمان انتخاب رشته به صورت 24 ساعته پاسخ گوی سوالات شما عزیزان هستند .

 

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
09901981355 – 44271916 – 22142018 – 22141820

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *